3 pomysły na idealny prezent dla włosomaniaczki

Masz w swoim gronie osobę, która ostatnio zaczęła dbać o włosy? A może szukasz prezentu dla zapalonej miłośniczki świadomej pielęgnacji, która wprost uwielbia obserwować, jak zmieniają się jej włosy pod wpływem kolejnych pielęgnacyjnych tricków? Jeśli pragniesz obdarować tego rodzaju osoby, możesz wręczyć im coś, co z pewnością okaże się im przydatne — produkty do pielęgnacji włosów! Wcale nie muszą być to drogie zabiegi czy narzędzia do stylizacji. Wśród naszych trzech propozycji prezentów znajdziesz uniwersalne podarki, które przysłużą się w dbaniu o włosy o najróżniejszych potrzebach.

- R E K L A M A -

Zestawy do pielęgnacji włosów

Włosy każdej osoby mają nieco inne potrzeby i inaczej reagują na wpływ poszczególnych substancji czy zabiegów. To, co świetnie sprawdza się w przypadku jednej osoby, u innej może wywołać prawdziwą włosową katastrofę. Nie do końca przemyślany zakup losowej odżywki czy maski prawdopodobnie okaże się złym pomysłem. Jeśli nie znasz potrzeb włosów drugiej osoby lub chcesz pomóc jej w odkryciu właściwości i upodobań jej pasm, możesz wręczyć jej w prezencie praktyczny zestaw kosmetyków z produktami przeznaczonymi do potrzeb różnych typów włosów.

Co może wejść w skład takich pakietów? Przykładem są produkty, których używają właścicielki każdego rodzaju włosów, bez względu na porowatość czy tym skrętu. Będą to takie kosmetyki jak serum zabezpieczające na końcówki włosów czy maska PEH (zawierająca proteiny, emolienty i humektanty). Dla osób dopiero zapoznających się z tajnikami świadomej pielęgnacji nieoceniony okaże się pakiet z próbkami kosmetyków o różnych właściwościach — dzięki niemu z łatwością będzie można poznać potrzeby i upodobania włosów oraz wypróbować kosmetyki bez konieczności kupowania ich pełnowymiarowych wersji. Rozmaite zestawy do pielęgnacji włosów znajdziesz na przykład w ofercie marki Anwen, na stronie https://sklepanwen.pl/kategoria/zestawy-na-wlosy.

- R E K L A M A -

 Jedwabne akcesoria do włosów

Jedwab kojarzy się z przepychem i luksusem, jednak wykonywane z niego akcesoria do włosów wcale nie muszą być drogie. Za mniej niż 50 złotych można kupić zestaw jedwabnych gumek do włosów, które wprost uwielbia każda włosomaniaczka. Za co są one tak lubiane? Niezwykła gładkość jedwabiu to czynnik, który sprawia, że wykonane z niego gumki znacznie mniej niszczą włosy niż ich odpowiedniki o chropowatej powierzchni. Jedwabne gumki, a także wałek do włosów również można znaleźć w ofercie Anwen.

Bony podarunkowe na kosmetyki

Nikt nie zna włosów obdarowywanej osoby lepiej niż ona sama. Jeśli więc chcesz mieć pewność trafionego prezentu, zamiast kosmetyków i akcesoriów możesz wybrać bon podarunkowy do sklepu, w którym można znaleźć tego rodzaju produkty. Dzięki voucherowi obdarowywana osoba będzie mogła samodzielnie wybierać spośród dostępnych produktów i dobrać właśnie takie, których aktualnie potrzebuje lub które najbardziej pragnęła wypróbować. Bon to uniwersalny i praktyczny prezent, który doceni każda miłośniczka dbania o włosy!

- R E K L A M A -

materiał partnera

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: