reklama
reklama
reklama
reklama

3 rozwiązania do kamperów, które odmienią jakość Twojego podróżowania!

Podróżowanie po kraju czy po świecie kamperem pozwala spędzić wspaniale czas zarówno samotnie, jak i w gronie najbliższych. Ma wiele zalet i gwarantuje wypoczynek, obcowanie z naturą i maksymalny komfort wszystkich uczestników wycieczki. Jakie 3 rozwiązania uatrakcyjnią tę wyprawę? Przekonaj się!

- R E K L A M A -

Coraz więcej osób decyduje się na posiadanie własnego kampera. Jest to wręcz spełnienie wielu marzeń podróżniczych. Warto jednocześnie rozważyć kupno dodatkowych akcesoriów, takich jak choćby przedsionek do kampera. Jakie jeszcze sprawdzą się idealnie i dlaczego? Przeczytaj poniższy tekst!

Przedsionek do kampera

Przedsionek do kampera zapewnia wspaniałą i skuteczną ochronę przed ulewnym deszczem lub upałem, jak również stanowi dobry sposób na przechowywanie sprzętu czy nawet na przygotowywanie posiłków na zewnątrz. W zależności od wielkości przedsionka można w nim trzymać rowery, grill, sprzęt sportowy czy leżaki. Może zatem efektywnie zwiększyć dostępną przestrzeń. Starannie dobrany przedsionek do kampera posłuży Ci przez wiele lat i z pewnością nieraz docenisz jego obecność.

- R E K L A M A -

Wybierając takie rozwiązanie, zwróć uwagę, aby było ono szyte na miarę wyłącznie z wytrzymałych i solidnych tkanin. Wykrój powinien być ściśle dopasowany do wymiarów i kształtów przyczep. Materiał na dachy powinna stanowić tkanina poliestrowa wodo- i mrozoodporna, impregnowana, wyposażona w naszyte pasy wzmacniające.

Zabudowa do markizy

Alternatywą jest zabudowa do markizy, której ścianki namiotowe – poprzez zwiększenie przestrzeni chroniącej przed wiatrem i deszczem – pozwolą polepszyć komfort biwakowania, jednocześnie zapewniając całkowitą ochronę przed słońcem. W chłodniejsze dni zabudowa umożliwia przebywanie w przytulnym pokoju, odizolowanym od środowiska na zewnątrz, a nawet ciekawskich spojrzeń przechodzących osób.

- R E K L A M A -

Zwróć uwagę, aby ścianki zabudowy miały w komplecie rurki do mocowania i komplet linek. Wysokiej jakości, profesjonalna firma tworząca takie zabudowy potrzebuje zawsze zdjęć kampera z rozstawioną markizą oraz jej wymiary. Dzięki temu specjaliści uszyją zabudowę do markizy na miarę, która spełni wszelkie oczekiwania właściciela kampera.

Namioty poddachowe sypialniane

Ostatnią unikalną propozycją są namioty poddachowe sypialniane. Mocuje się je pod dachem podnoszonym w kamperze czy campervanie, umożliwiając swobodne chodzenie pod nim i montaż łóżka na dodatkowe spanie w górnej części. To świetna opcja dla zyskania dodatkowej przestrzeni i jednego miejsca noclegowego.

Ze względu na swoją lokalizację, taki namiot musi być wykonany z solidnych, wytrzymałych materiałów o podwyższonej ochronie przeciwko wodzie. Przeważnie impregnacja tworzy warstwę hydrofobową na powierzchni namiotu, chroniąc przed wnikaniem wody do wnętrza. Namiot pozostaje suchy nawet podczas intensywnych opadów deszczu. Taki materiał jest łatwiejszy do czyszczenia, gdyż brud i plamy nie wnikają w niego tak głęboko. Do czyszczenia wystarczy użyć wilgotną szmatkę.

artykuł sponsorowany

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: