reklama
reklama
reklama
reklama

32-latek w rękach policji. Wpadł z narkotykami i kierował autem mimo zakazu

Policjanci z kutnowskiej drogówki zatrzymali 32-latka, który posiadał czynny sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Mundurowi podczas kontroli znaleźli u mężczyzny narkotyki — amfetaminę. Zatrzymany usłyszał już zarzuty. Posiadanie narkotyków zagrożone jest karą do 3 lat więzienia, natomiast za niestosowanie się do sądowego zakazu grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

- R E K L A M A -

W niedzielę 3 marca funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego kutnowskiej policji zatrzymali do kontroli kierującego audi. W trakcie sprawdzenia okazało się, że 32-latek posiada aktywny zakaz prowadzenia pojazdów. Nietypowe zachowanie mężczyzny wzbudziło u policjantów uzasadnione podejrzewanie, że mężczyzna może posiadać przy sobie narkotyki. Już po chwili stróże prawa znaleźli u 32-latka amfetaminę. Wobec nienaturalnego pobudzenia, które zauważyli policjanci u kierującego, została zabezpieczona jego krew do sprawdzenia, czy aby nie kierował pod wpływem narkotyków. Mężczyzna został zatrzymany, a noc spędził w policyjnym areszcie.

Przypominamy!
Posiadanie narkotyków zagrożone jest karą do 3 lat więzienia, natomiast za niestosowanie się do sądowego zakazu grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

- R E K L A M A -

źródło: KPP Kutno / mł. asp. Daria Olczyk

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: