Nowy sprzęt za 50 tysięcy złotych dla kutnowskiej policji (ZDJĘCIA)

W Starostwie Powiatowym w Kutnie odbyło się uroczyste przekazanie sprzętu ufundowanego dla funkcjonariuszy z terenu powiatu kutnowskiego o łącznej wartości ponad 50 tysięcy złotych.

- R E K L A M A -

W dniu 19 lipca 2023 roku na terenie Starostwa Powiatowego w Kutnie miała miejsce uroczystość szczególnie ważna dla policjantów. Starosta kutnowski Daniel Kowalik przekazał na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Kutnie mł. insp. Wojciecha Świercza sprzęt ułatwiający trudy codziennej pracy funkcjonariuszy policji. Mundurowi otrzymali 10 laptopów, 2 komputery stacjonarne, 11 drukarek, 3 monitory oraz 2 oprogramowania. Łączna wartość dofinansowania to ponad 50 tysięcy złotych.

– Spotkaliśmy się dziś z Komendantem Komendy Powiatowej Policji w Kutnie w celu przekazania sprzętu komputerowego. Powiat Kutnowski w tym roku przeznaczył na ten cel prawie 53 000,00 złotych. W ramach tego wsparcia przekazaliśmy jednostki komputerowe, laptopy, drukarki oraz urządzenia wielofunkcyjne. W tych zestawach znajdują się także dwa komputery o większej wydajności, które mają służyć do zwalczania cyberprzestępczości. W tej kadencji, od roku 2018 jako jeden z celów, Zarząd Powiatu Kutnowskiego postawił sobie wspieranie służb powiatowych, bowiem bezpieczeństwo naszych mieszkańców jest dla nas priorytetem – mówi Daniel Kowalik, Starosta Kutnowski.

- R E K L A M A -

– Dzięki takim działaniom i współpracy możemy między innymi doposażyć komendę w nowy sprzęt i ułatwić pracę wielu funkcjonariuszy. Sprzęt sfinansowany przez Starostwo Powiatowe w Kutnie w znacznym stopniu usprawni pracę. Ten sprzęt jest ogromnym zasileniem naszej Komendy i ja z racji swojego doświadczenia, z innych jednostek, nie pamiętam tak szczodrego daru dla funkcjonariuszy. Jestem głęboko wdzięczny, bowiem to bardzo poprawi jakość i komfort pracy policjantów. Jest to także bardzo ważny sygnał dla funkcjonariuszy, że Powiat pamięta o nich i wspiera ich w działaniach. Jeszcze raz serdecznie dziękuję Panu Staroście i całemu Zarządowi Powiatu Kutnowskiego za tak szczodry dar, jesteśmy niesamowicie wdzięczni – mówi mł. insp. Wojciech Świercz, Komendant Powiatowej Policji w Kutnie.


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: