64–latek zwyzywał policjantów, teraz grożą mu 2 lata więzienia

- reklama -

Policjanci zatrzymali 64–latka podejrzanego o znieważenie jednego z funkcjonariuszy. Do sytuacji doszło, gdy mundurowi podejmowali interwencję domową. Teraz mężczyźnie, który zwyzywał funkcjonariuszy grozi nawet do 2 lat więzienia.

64–latek został zatrzymany w związku z podejrzanego o znieważanie funkcjonariuszy publicznych. Do zdarzenia doszło w trakcie interwencji domowej podjętej przez mundurowych. Mężczyzna usłyszał już zarzut i teraz zajmie się nim sąd. Za takie przestępstwo kodeks karny przewiduje karę do 2 lat pozbawienia wolności.

- reklama -

W miniony czwartek w trakcie przeprowadzanej interwencji domowej 64– letni mieszkaniec Gostynina używając słów obelżywych znieważył interweniujących funkcjonariuszy. W związku z popełnionym przestępstwem 64–latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Po wytrzeźwieniu mężczyzna usłyszał zarzut znieważenia funkcjonariuszy publicznych. O dalszym losie mężczyzny zadecyduje sąd. Za popełnienie tego przestępstwa grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

- reklama -

Źródło: KPP Gostynin

- reklama -


2 KOMENTARZE

  1. Sąd Apelacyjny we Wrocławiu wydał niedawno wyrok w sprawie 14-latki, którą seksualnie wykorzystał jej daleki krewny. Według „Gazety Wrocławskiej” sąd uznał, że doszło do czynu pedofilskiego, lecz nie dopatrzono się gwałtu. Dlaczego? „Bo nie krzyczała, kiedy 26-latek się do niej dobierał”. Zmieniono też wyrok wobec pedofila, nadzwyczajnie złagodzono karę – zamiast trzech lat więzienia dostał rok w zawieszeniu. A dziadka wsadzą za kilka soczystych stekuf…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Przeczytaj także:


reklama

Ostatnio dodane: