PanoramaKutna.plSportA Klasa: Wygrana Bzury, porażki MKS-u Żychlin i Ostrovii (ZDJĘCIA)

A Klasa: Wygrana Bzury, porażki MKS-u Żychlin i Ostrovii (ZDJĘCIA)

Za nami 3. kolejki łódzkiej A Klasy, w której występują trzy drużyny z powiatu kutnowskiego – nie brakowało bramek i emocji. Które ekipy ten weekend zaliczą do udanych?

Najlepiej – z drużyn z naszego powiatu – w ten weekend wypadli zawodnicy Bzury Młogoszyn, którzy pokonali na wyjeździe Kanarki Małachowice 5-2. Dwa gole zdobył Bednarek, a po jednym golu dołożyli A. Sobieraj, Smoczyński i Oterski. Ozdobą spotkania była bramka autorstwa Artura Oterskiego, który pokonał golkipera rywali uderzeniem z rzutu wolnego z ponad 20 metrów!

-

O wiele gorzej powiodło się Ostrovii Ostrowy, która przegrała na własnym boisku 0-4 z Magnatem Sierpów (zdjęcia z meczu pod artykułem). Porażkę doznali także piłkarze MKS-u Żychlin, jednak patrząc na wyniki z poprzednich kolejek (0-14 z Bzurą Ozorków i 0-5 z Gromem Powodów), tym razem postawili się łęczyckiemu Górnikowi i przegrali „tylko” 2-4.

Mecz pod koniec drugiej połowy toczony był w ekstremalnych warunkach – po obfitych opadach na murawie było mnóstwo wody. Można zobaczyć to na poniższym wideo:

-

Pod artykułem obszerna galeria z meczu Ostrovia Ostrowy – Magnat Sierpów.

-

Po 3. kolejkach Bzura ma 6 punktów i zajmuje 6. miejsce, Ostrovia i MKS Żychlin pozostają bez punktów (kolejno 12. i 14. miejsce). W przyszły weekend ekipa z Młogoszyna zmierzy się na wyjeździe z LKS-em Świnice Warckie, a MKS Żychlin na własnym boisku zagra z Ostrovią Ostrowy.

Komplet wyników łódzkiej A klasy (gr. IV):

Bzura Ozorków 2-0 LKS Świnice Warckie
Grom Powodów 1-8 Kobra Leźnica Wielka
Górnik Łęczyca 4-2 MKS Żychlin
Ostrovia Ostrowy 0-4 Magnat Sierpów
MKS Mianów 0-2 Victoria Grabów
Malina Piątek 2-1 Kotan Ozorków
Kanarki Małachowice 2-5 Bzura Młogoszyn


-

Nie przegap: