reklama
reklama

„Aby w naszym mieście żyło się naprawdę fajnie”. Prezydent Mariusz Sikora dziękuje mieszkańcom i zapowiada działania

Obiecuję, że będę starał się robić wszystko, aby w naszym mieście żyło się naprawdę fajnie ― zapowiedział podczas swojego zaprzysiężenia nowy prezydent Kutna Mariusz Sikora. Podziękował także swojemu poprzednikowi Zbigniewowi Burzyńskiemu oraz całej drużynie, z którą wygrał tegoroczne wybory samorządowe.

- R E K L A M A -

― Chciałem bardzo podziękować za ten wielki kredyt zaufania, jakim obdarzyli mnie mieszkańcy Kutna. To dla mnie wielki zaszczyt. Jest to dla mnie wyróżnienie, ale także odpowiedzialność i zobowiązanie do dalszego działania na rzecz naszego miasta – mówił podczas wtorkowej sesji Rady Miasta Kutno nowy prezydent Kutna Mariusz Sikora.

Nowy włodarz Miasta Róż podziękował także dotychczasowemu prezydentowi Zbigniewowi Burzyńskiemu oraz swojej wyborczej drużynie.

- R E K L A M A -

– Chciałbym bardzo podziękować prezydentowi Zbigniewowi Burzyńskiemu za te wszystkie lata współpracy. Za to, że mogłem czerpać wiedzę i zbierać doświadczenie. Dziękuję za to, że w 2006 roku zaprosił mnie do swojego komitetu i zachęcił do kandydowania na radnego. To już osiemnaście lat. Myślę, że przez ten czas wymiernie działaliśmy na rzecz naszego miasta – mówił Sikora.

I dodawał: ― Dziękuję także mojej drużynie, czyli KWW Zbigniewa Burzyńskiego i Mariusza Sikory. Dziękuję za wielkie zaangażowanie, za wielką pracowitość i za to, że wspólnie osiągnęliśmy cel. Dziękuję też za ten optymizm i pozytywną energię, bo nieraz była bardzo potrzebna. Gratuluję wszystkim koleżankom i kolegom, którzy uzyskali mandat radnego. Myślę, że nasza współpraca będzie owocna. Liczę także na dobrą, taką jak dotychczas, współpracę z pracownikami Urzędu Miasta Kutno.

- R E K L A M A -

Nowy prezydent zapowiedział, że będzie robił wszystko, aby „w Kutnie żyło się naprawdę fajnie”.

– Teraz bierzemy się do pracy. Będziemy realizować projekty zawarte w Strategii Miasta Kutno 2030. Piszemy projekty, występujemy o środki zewnętrzne. Jestem pewien, że z tą radą osiągniemy wiele. Jestem głęboko przekonany, że to przełoży się na podniesienie standardu i jakości życia naszych mieszkańców – zapowiadał Mariusz Sikora.

– Maturzyści zdają swój egzamin dojrzałości i życzę im powodzenia. Dla mnie rola prezydenta też jest swego rodzaju egzaminem dojrzałości, który będę chciał zdać jak najlepiej. Obiecuję, że będę starał się robić wszystko, aby w naszym mieście żyło się naprawdę fajnie – dodawał.

Podczas wtorkowej sesji Mariusz Sikora poinformował także o statusie quo na stanowiskach zastępców prezydenta. Podobnie jak w ostatnich latach będą nimi Jacek Boczkaja i Zbigniew Wdowiak.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: