reklama
reklama

Akcja służb na autostradzie, zatrzymano samochód z imigrantami (ZDJĘCIA)

Wczoraj (30 września 2021 roku) funkcjonariusze łódzkiej Krajowej Administracji Skarbowej przeprowadzali działania w ramach kontroli SENT (System Elektronicznego Nadzoru Transportu) na drogach krajowych A1 i A2. Jedna z interwencji miała nieoczekiwany finał.

– Przy bramkach poboru opłat A2 Stryków, w kierunku Poznania, jednym z zatrzymanych do kontroli samochodów dostawczych, kierował 32–letni obywatel Turcji. Mężczyzna ten nie chciał otworzyć przestrzeni ładunkowej mercedesa sprintera, czym wzbudził podejrzenie przewożenia nielegalnych towarów – mówi Agnieszka Majchrzak, rzecznik prasowy Izby Administracji Skarbowej w Łodzi.

- R E K L A M A -

Po otworzeniu przestrzeni ładunkowej przez funkcjonariuszy łódzkiej KAS okazało się, że we wnętrzu samochodu znajduje się 29 cudzoziemców: kobiety, mężczyźni i 1 dziecko.

Na miejsce wezwano funkcjonariuszy Placówki Straży Granicznej w Łodzi, którzy podjęli czynności kontrolne związane z legalnością pobytu, a także funkcjonariuszy Policji, którzy wystawili mandat za przewóz osób w miejscu do tego nie przeznaczonym.

źródło: Izba Administracji Skarbowej w Łodzi


fot. Izba Administracji Skarbowej w Łodzi

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: