reklama

Aktywny weekend Białych Morsów z Kutna i Gostynina – ZDJĘCIA

Miniony weekend dla grupy Białe Morsy Gostynin-Kutno był bardzo intensywny! Zaczął się od zawodów pływackich w Łodzi – „Zimno i fajnie” i był to pierwszy start pływacki w sezonie zimowym 2023/2024 w ramach Ice Cup Poland.

- R E K L A M A -

W składzie dwie debiutantki w zimowym pływaniu: Magda Wasiak i Agnieszka Podlasin. Drużynę Białych Morsów zasilili także Ewa Januszewska i Daniel Mikołajczyk. Jako wsparcie w sztafecie 4x25m dołączył do nas Piotr Mikołajczyk z Winter Swimmers Legionowo Legionowo. Aga popłynęła w sztafecie z chłopakami z H2O – nauka i doskonalenie pływania z Włocławka.
Wyniki Białych Morsów:

Magda Wasiak
― 25m stylem dowolnym kategorii wiekowej – 3 miejsce
― 50m stylem klasycznym w kategorii open – 2 miejsce
― 100m stylem klasycznym w kategorii open – 1 miejsce

- R E K L A M A -

Ewa Januszewska
― 50 m stylem grzbietowym w kategorii open – 3 miejsce
― 50m stylem grzbietowym w kategorii wiekowej – 2 miejsce

Daniel Mikołajczyk
― 1000m stylem dowolnym w kategorii wiekowej – 3 miejsce
― 600m stylem dowolnym w kategorii wiekowej – 3 miejsce

- R E K L A M A -

Już za tydzień drugi start pływacki w ramach ICP w Januszkowicach!

Tego samego dnia druga część grupy w godzinach popołudniowych wybrała się nad jezioro Skrzyneckie do zaprzyjaźnionych morsów z Ice Comando na rozpoczęcie Ich sezonu.

Pogoda fantastyczna… choć nadal ciepło to pojawiły się inne grupy, gotowe na wspólną kąpiel. Organizatorzy stanęli na wysokości zadania: była intensywna rozgrzewka (po której wszyscy w asyście pochodni weszli do jeziora), było ognisko z karkówką i kiełbaskami, nie zabrakło również muzyki (którą uwielbiamy!).

Można było skosztować różnych pyszności z bogato zastawionych stołów, a na ogromny entuzjazm zasłużyło koło gospodyń z ich fantastycznym plackiem z twarogiem i konfiturami. Skrzyneckie Morsy podkreśliły imprezę pokazem fajerwerków i wspólną biesiadą do późnego wieczora. Dziękujemy za zaproszenie i do zobaczenia wkrótce, Przyjaciele!
W niedzielny poranek o wschodzie słońca byliśmy w odwiedzinach u Morsy Płock w Grabinie. Wczesnym rankiem rozpoczęliśmy sezon morsowy u płockich Przyjaciół. Tematyka: Anioły. Było nam niezmiernie miło zamoczyć się wczesnym rankiem w rześkiej wodzie.

Tego samego dnia kilkuosobowa reprezentacja Białych Morsów wyruszyła jeszcze do Lisowic (powiat brzeziński) na „Bieg Morsa” (5 km i 4 wejścia do wody po każdym pokonanym kilometrze). Dzięki bardzo dobrym czasom naszych Panów udało się zająć 2 miejsce w sztafecie. Warto dodać, że w biegu ani w morsowaniu nie przeszkodził nam nawet deszcz.
Ten weekend, pomimo że bardzo intensywny to zaliczamy do bardzo udanego! Poznaliśmy nie tylko nowe osoby, ale spotkaliśmy również „starych” znajomych z innych grup.
Cały czas zachęcamy do aktywności jak również do dołączenia do Białych Morsów.

Zapraszamy na fanpage na Facebooku” Białe Morsy Gostynin-Kutno”.

Morsujemy w każda niedziele o godz. 10.00 nad Jeziorem Białym – Plaża pod Brzozami

(notatka Białe Morsy Kutno-Gostynin)


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: