Altana śmietnikowa w centrum wreszcie naprawiona

Maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień i… altana śmietnikowa na Zamenhofa wreszcie została naprawiona. O śmieciowym problemie w centrum Kutna pisaliśmy w sierpniu.

- R E K L A M A -

Poruszyliśmy wtedy temat dotyczący walających się w okolicy śmieci oraz zniszczonej wiaty, która została spalona na początku maja.

Pożar był już naprawdę dość dawno, a do tej pory nikt nie zrobił porządku z tym miejscem – komentowali wówczas mieszkańcy.

- R E K L A M A -

O komentarz zwróciliśmy się do TBS-u i UM Kutno.

Wiata o której mowa jest własnością Urzędu Miasta Kutno. Według informacji uzyskanych w lipcu z Urzędu Miasta, wiata która w wyniku pożaru uległa zniszczeniu ma zostać w najbliższym czasie wyremontowana – mówił Panoramie Jarosław Pałczyński z TBS–u.

- R E K L A M A -

Z kolei jak informowało nas w sierpniu biuro prasowe UM Kutno, altana śmietnikowa zostanie naprawiona (wykonanie dachu) po znalezieniu wykonawcy. – Na rynku lokalnym nie ma firm zainteresowanych wykonaniem takiego zlecenia, dlatego urząd nadal poszukuje wykonawcy – komentował magistrat.

W zeszłym tygodniu po wielu miesiącach, wiata wreszcie została odnowiona i zamontowano nowy dach, który został spalony w maju. Teraz deszcz nie będzie lał bezpośrednio do kontenerów i jest szansa na dłuższe utrzymanie czystości w okolicy.

reklama

reklama

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: