reklama
reklama

Animex Foods wspiera kutnowski szpital. „To wyraz solidarności z lokalnymi społecznościami”

Animex Foods posiadający trzy nowoczesne zakłady na terenie Kutna włącza się w akcję pomocy placówkom medycznym. Ćwierć miliona złotych trafi do Kutnowskiego Szpitala Samorządowego w związku epidemią koronawirusa.

- R E K L A M A -

– Środki finansowe zostaną wykorzystane na zakup sprzętu dla personelu szpitala oraz pacjentów znajdujących się w placówce. Program dofinansowania jest pierwszym z etapów niesienia pomocy szpitalom zlokalizowanym w regionach, w których swoje zakłady posiada Animex Foods – komentuje Łukasz Dominiak, rzecznik prasowy Animex Foods.

Wsparcie miejscowych placówek medycznych jest wyrazem solidarności z lokalnymi społecznościami. Łącznie 100 tys. złotych otrzymają także szpitale w Łęczycy i Zgierzu. Docelowo Animex Foods wraz z siostrzaną spółką Agri Plus udzielą wsparcia kilkunastu szpitalom w całym kraju na całkowitą kwotę przekraczającą półtora miliona złotych.

- R E K L A M A -

W planach firmy znajduje się także między innymi przekazanie sprzętu ochronnego dla personelu oraz stałe wsparcie produktowe jednostek zajmujących się rozdysponowywaniem żywności wśród osób objętych kwarantanną, w tym potrzebującym i seniorom.

Miasto dziękuje Animexowi

– W imieniu mieszkańców miasta Kutna i regionu prezydent dziękuje za ten szczególny gest świadczący o solidarności oraz trosce o bezpieczeństwo naszej lokalnej społeczności – komentuje UM Kutno w mediach społecznościowych.

- R E K L A M A -

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: