reklama
reklama

Antek Marzec wyśpiewał kolejny sukces

Antoni Marzec wyśpiewał wyróżnienie na Ogólnopolskim Konkursie Piosenki  ,,WYGRAJ SUKCES” w Tarnobrzegu. Aby znaleźć się w ścisłym gronie laureatów Antek przebył długą drogę festiwalową.

- R E K L A M A -

Do konkursu przystąpiło 2500 tyś. dzieci wiekowych z całego kraju. Przesłuchania odbywały się w 50. ośrodkach nauczania pozaszkolnego w całej Polsce. Antoni przystąpił do przesłuchań powiatowych w kwietniu bieżącego roku (Domu Kultury w Skierniewicach) , gdzie po naradach jury został zakwalifikowany do kolejnego etapu konkursu, tym razem wojewódzkiego. Kolejne przesłuchania odbyły się w maju w Domu Kultury w Pabianicach, gdzie Antek otrzymał nominację do udziału w półfinale Konkursu ,,Wygraj Sukces” w Tarnobrzegu. Do półfinału zaproszono 121 solistów, którzy w dniach 27-29 września walczyli o nagrody i wyróżnienia.

Jury po wysłuchaniu 121 półfinalistów zaprosiło do Gali Finałowej 17 laureatów. Reprezentujący MDK w Kutnie Antoni Marzec znalazł się na liście wyróżnionych wokalistów.

- R E K L A M A -

Antek bardzo dziękuje Panu Krzysztofowi Grabarczykowi, właścicielowi firmy CAR GWARANT SERVICE, za udzielenie wsparcia finansowego i za pomoc w realizacji artystycznych  marzeń.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: