reklama
reklama

Anti-Violent Agency zaprasza na koncert Zuzanny. To już w sobotę!

Marek Kurnatowski, Anti-Violent Agency oraz Kultura za Miedzą zapraszają na pierwszy koncert z cyklu „Muzyczne Tchnienie”. Przeddzień Międzynarodowego Dnia Kobiet, wspaniała okazja do zaproszenia partnerki na romantyczny wieczór przy świecach.To będzie wyjątkowy, koncert okraszony wspaniałą muzyką, pięknym słowem i magicznym nastrojem. Posłuchać Zuzanny na scenie to już wielka frajda, ale mieć jej muzykę na wyciągnięcie ręki jak u nas – to niepowtarzalne przeżycie.

- R E K L A M A -

Zuzanna – jej autorska twórczość to piosenka literacka najwyższej próby, doprawiona odrobiną folkowych brzmień.
Tradycyjne formy muzyczne ubrane we współczesne spojrzenie oraz ekspresję tworzą ciekawą i spójną opowieść.

Wedle słownikowej definicji jest kompozytorką i tekściarką, ale woli myśleć o sobie jako o dziewczynie piszącej piosenki. Gra na gitarze i pianinie, ale ostatnimi czasy coraz większą czułością darzy swój mały akordeon. „Myślę, że cokolwiek dzieje się na scenie, przede wszystkim powinno być prawdziwie. Staram się podchodzić z szacunkiem zarówno do dźwięku, jak i słowa, a od pewnego czasu nieustająco krzepi mnie myśl, że cokolwiek się zdarzy, można o tym napisać. Tak najłatwiej godzę się ze sobą i światem” – mówi o sobie.


Od kilku lat koncertuje w całej Polsce, występowała między innymi także podczas Enea Spring Break w Poznaniu oraz Songwriter Łódź Festiwal. Na koncie ma kilkadziesiąt nagród najważniejszych krajowych festiwali piosenki artystycznej, m.in.: konkursu Skoda Auto Muzyka, współorganizowanego przez Program Trzeci Polskiego Radia, Giełda Piosenki Wieczorne Nastroje Kwidzyn (I miejsce), Metamorfozy Sentymentalne Lublin (I miejsce), Frazy – festiwal słowa w piosence, Poznań (I miejsce), festiwal Danielka (Grand Prix oraz Nagroda Publiczności).

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: