reklama
reklama

Apelują do mieszkańców: Bądźmy otwarci dla innych! Chcą pomagać potrzebującym

W związku z epidemią koronawirusa Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kutnie w porozumieniu z organizacjami pozarządowymi, wspólnotami parafialnymi i wyznaniowymi, wspólnotami mieszkaniowymi oraz zainteresowanymi mieszkańcami organizuje akcję „Bądźmy otwarci dla innych”. Na czym polega?

- R E K L A M A -

Komunikat MOPS-u:

„Celem akcji, organizowanej pod patronatem prezydenta Miasta Kutno Zbigniewa Burzyńskiego, jest pomoc osobom szczególnie potrzebującym wsparcia: samotnym, starszym, niepełnosprawnym zwłaszcza tym, które nie mogą liczyć na rodzinę i sąsiadów.

- R E K L A M A -

Pomoc jaką oferują uczestnicy akcji to: zakup produktów żywnościowych, zaopatrzenie w leki, załatwianie pilnych spraw urzędowych i niezbędny kontakt z lekarzem pierwszego kontaktu.

Zwracamy się z apelem do organizacji pozarządowych i mieszkańców o włączenie się do akcji będącej wyrazem naszej życzliwości, solidarności i odpowiedzialności – BĄDŹMY OTWARCI DLA INNYCH!

- R E K L A M A -

W razie potrzeby skorzystania z wyżej oferowanej pomocy prosimy o kontakt:

  • dzwoniąc pod jeden z nr tel w godz. 8-20:
    +48 726 305 539, +48 697 679 665
  • pisząc na adres email
    pomocsasiedzka@mops.kutno.pl

Grupa „Widzialna ręka”

Widzialna ręka – to nazwa wyjątkowej grupy, w której mieszkańcy oferują pomoc osobom, które z powodu koronawirusa znalazły się między innymi w domowej kwarantannie.

LINK DO GRUPY

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: