reklama
reklama

ASWiR Alex Kutno zaprasza na treningi kick-boxerskie

Stowarzyszenie Akademia Sportów Walki I Rekreacji Alex Kutno zaprasza dzieci, młodzież oraz dorosłych-kobiety i mężczyzn na dwa otwarte treningi kickboxingu. Zajęcia odbędą się w dniach 21.09.2018 (piątek) na Orliku Szkoły Podstawowej nr 1 ul. Zamoyskiego 1 w Kutnie oraz 28.09.2018r (piątek) w Szkole Podstawowej nr 7 w Kutnie (mała Sala gimnastyczna) przy ul. Troczewskiego 2 w Kutnie.

Ruszamy w piątek o godz. 17.00 i trening potrwa około 1 godziny. Chcemy pokazać zarys naszego przygotowania do uprawiania dyscypliny, jaką jest kickboxing. Pokażemy techniki ręczno-nożne oraz elementy poprawiające koordynację ruchową, nie zabraknie też zabaw dla najmłodszych i tych trochę starszych. Na koniec ćwiczenia rozciągające oraz siłowe. W środę spotykamy się również o godzinie 17, lecz na sali gimnastycznej, gdzie znajduje się nasza baza treningowa. Chcemy pokazać trening z użyciem sprzętu specjalistycznego, bardzo potrzebnego do treningu – mówią Aleksander Grabowski i Mariusz Konwerski, trenerzy ASWiR Alex Kutno.

- R E K L A M A -

Kickboxing to nie tylko sztuka walki, lecz świetny trening ogólnorozwojowy dla organizmu człowieka. Podczas treningu zaangażowane są wszystkie grupy mięśni, poprawia się koordynacja ruchowa, znikają przykurcze mięśniowe oraz wiele innych korzystnych aspektów dla ciała ludzkiego.

Zajęcia są bezpłatne. Zapraszamy serdecznie! Kontakt: 515 70 22 44, 601 059 915.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: