Wiadomości KutnoNa sygnaleAtak nożowniczki w regionie. Zaatakowała mężczyznę, grozi jej dożywocie

Atak nożowniczki w regionie. Zaatakowała mężczyznę, grozi jej dożywocie

Łowiccy policjanci zatrzymali 21-letnią kobietę, która ugodziła nożem mężczyznę. 22-latek przeżył atak i został hospitalizowany. 21-latka usłyszała zarzut usiłowania zabójstwa, za co grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności. Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Łowiczu podejrzana została tymczasowo aresztowana.

- Reklama -

Jak mówi nadkom. Urszula Szymczak, 14 sierpnia 2022 roku po godzinie 2-giej w nocy dyżurny łowickiej komendy policji został powiadomiony o grupie młodzieży awanturującej się w rejonie ulicy Podrzecznej w Łowiczu. Na miejscu zdarzenia policjanci ustalili, że wśród znajdujących się tam osób jest ranny mężczyzna.  22-latek miał ranę kłutą brzucha.

Z relacji świadków wynikało, że doszło tam do szarpaniny, podczas której jedna z uczestniczek zajścia ugodziła nożem 22-letniego mężczyznę i uciekła z miejsca zdarzenia. Ranny mężczyzna został przewieziony do szpitala, gdzie udzielono mu pomocy.

- Reklama -

Podjęte przez policjantów czynności doprowadziły do ustalenia tożsamości 21-letniej mieszkanki Łowicza.  Kobieta została zatrzymana w jednym z mieszkań w pobliżu miejsca zdarzenia. Była nietrzeźwa, miała 1,2 promila alkoholu w organizmie. Po wytrzeźwieniu usłyszała zarzut usiłowania zabójstwa.

Za to przestępstwo grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności. Sąd Rejonowy w Łowiczu na wniosek prokuratury aresztował podejrzaną na 3 miesiące. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Łowiczu. 

- Reklama -

Źródło: KPP Łowicz

- Reklama -
reklama

Nie przegap:

reklama

Przeczytaj także inne wiadomości z Kutna i okolic: