reklama
albatros-bis-kutno-1200-500
previous arrow
next arrow
reklama
GOS-baner-Panorama-25
previous arrow
next arrow

Auto Szkoła Krzysztof Antczak zaprasza na kurs prawa jazdy w Kutnie

Auto Szkoła Krzysztof Antczak uruchamia zapisy na nowy kurs prawa jazdy w Kutnie. Zajęcia rozpoczną się na początku lutego 2026 roku i będą prowadzone w siedzibie szkoły przy ul. Troczewskiego. Rozpoczęcie kursu zaplanowano na 4 lutego 2026 roku (środa) o godzinie 17:00. Spotkanie organizacyjne oraz zajęcia teoretyczne odbędą się w Kutnie, przy ul. Troczewskiego 11.

- R E K L A M A -

Prawo jazdy Kutno – szczegóły kursu

Jak informuje organizator, kurs prawa jazdy skierowany jest do osób, które chcą rzetelnie przygotować się do egzaminu państwowego. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów, a program szkolenia obejmuje zarówno część teoretyczną, jak i praktyczną.

Auto Szkoła Krzysztof Antczak deklaruje stosowanie nowoczesnych metod nauczania oraz indywidualne podejście do kursantów. Szkoła podkreśla również wysoką zdawalność egzaminów na prawo jazdy, co ma być efektem systematycznej pracy i odpowiedniego przygotowania do egzaminów WORD.

- R E K L A M A -

Zapisy na kurs prawa jazdy w Kutnie

Osoby zainteresowane udziałem w kursie mogą uzyskać szczegółowe informacje oraz zapisać się telefonicznie. Zapisy prowadzone są bezpośrednio przez szkołę.

Kontakt:
Telefon: 697 852 084
Auto Szkoła Krzysztof Antczak, ul. Troczewskiego 11, Kutno

- R E K L A M A -

Organizator informuje, że liczba miejsc na kurs jest ograniczona.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: