reklama
reklama
reklama
reklama

Auto wpadło do rowu. Kierowca był pijany i miał narkotyki

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Łodzi, w czasie wolnym od służby zatrzymali nietrzeźwego kierowcę na terenie Witoni. 30-letni mieszkaniec powiatu skierniewickiego miał ponad półtora promila alkoholu w organizmie, a w jego samochodzie policjanci zabezpieczyli narkotyki.

12 grudnia 2021 roku tuż po północy w czasie wolnym od służby policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Łodzi, jadąc prywatnym samochodem na terenie Witoni byli świadkami jak kierowca citroena utracił panowanie i wjechał nim do rowu.

- R E K L A M A -

Kiedy podeszli do auta wyczuli od siedzącego za kierownicą mężczyzny alkohol. Uniemożliwiając kierowcy ucieczkę, na miejsce wezwali miejscowych policjantów. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że w jego organizmie znajdowało się ponad półtora promila alkoholu.

Dodatkowo podczas przeszukania citroena policjanci zabezpieczyli dilerkę z marihuaną. Kierowca, którym okazał się mieszkaniec powiatu skierniewickiego trafił do policyjnego aresztu. Po tym jak wytrzeźwiał usłyszał zarzuty. Za posiadanie środków odurzających grozi do 3 lat więzienia, a za prowadzenie auta w stanie nietrzeźwości do 2 lat pozbawianie wolności.

- R E K L A M A -

źródło: KPP Łęczyca / st.asp. Mariusz Kowalski

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: