PanoramaKutna.plNa sygnaleAutokar z ludźmi wpadł do rowu, cztery zastępy straży pożarnej w akcji

Autokar z ludźmi wpadł do rowu, cztery zastępy straży pożarnej w akcji

Blisko trzy godziny trwała w nocy akcja służb w związku z kolizją z udziałem autokaru, do której doszło w Nowej Wsi (gm. Nowe Ostrowy).

Jak powiedział Panoramie dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kutnie, o godzinie 1:14 wpłynęło zgłoszenie, że na DK91 w miejscowości Nowa Wieś (gm. Nowe Ostrowy) autokar wjechał do rowu.

-

Uwięzione osoby nie miały mieć możliwości wydostania się z powodu zablokowanych drzwi. Ponadto przynajmniej jedna osoba miała być poszkodowana.

„Po naszym dojeździe na miejsce okazało się, że szczęśliwie nikt nie został jednak poszkodowany i osobom udało się wyjść z autokaru. Przez blisko trzy godziny zabezpieczaliśmy miejsce zdarzenia, a następnie podróżujący przesiedli się do drugiego podstawionego autokaru” – powiedział Panoramie dyżurny KP PSP w Kutnie.

-

Akcja, w której łącznie udział brały 4 zastępy straży pożarnej oraz policja, zakończyła się o godzinie 4:08.

-

Przypomnijmy, to kolejne groźne zdarzenie, które miało miejsce dzisiejszej nocy w naszym regionie. Na A1 samochód roztrzaskał się na barierach i strażacy musieli wycinać ze środka zakleszczonego kierowcę.

-

Nie przegap: