reklama
reklama

Awans zastępcy komendanta strażaków z Kutna. Dziś odbył się uroczysty apel [ZDJĘCIA]

Dziś w siedzibie Komendy Powiatowej PSP w Kutnie miała miejsce uroczysta zbiórka w związku z awansem na stanowisko Komendanta Powiatowego PSP w Łęczycy, wieloletniego z-cy Komendanta Powiatowego PSP w Kutnie bryg. Marcina Adamiaka.

Podczas zbiórki Komendant Powiatowy PSP w Kutnie st. bryg. Marek Myszkowski wraz z funkcjonariuszami i pracownikami cywilnymi Komendy Powiatowej PSP w Kutnie złożył na ręce bryg. Marcina Adamiaka podziękowania za  26 lat służby na rzecz kutnowskich strażaków oraz mieszkańców powiatu kutnowskiego.

- R E K L A M A -

Bryg. Marcin Adamiak od 1996 po ukończeniu dziennej Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu uzyskując stopień młodszego aspiranta oraz tytuł technika pożarnictwa i rozpoczął służbę w Komendzie Powiatowej PSP w Kutnie.

Przez kolejne lata służby awansował po szczeblach kariery zawodowej od stanowiska dowódcy zastępu zajmując kolejno stanowiska: dowódcy sekcji, starszego inspektora w Wydziale Operacyjno – Szkoleniowym oraz Naczelnika Wydziału Operacyjno – Szkoleniowego w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kutnie. W 2006 roku został mianowany na stanowisko Dowódcy Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej w Kutnie, a w 2010 roku został powołany na stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego PSP w Kutnie.

- R E K L A M A -

Bryg. Marcin Adamiak w ramach zadań służbowych wielokrotnie uczestniczył i kierował działaniami ratowniczo-gaśniczymi na poziomie interwencyjnym i taktycznym. Szczególne zasługi wniósł w rozwój i wizerunek Komendy Powiatowej PSP w Kutnie poprzez modernizacje infrastruktury oraz sieci teleinformatycznej.

Komendantowi Powiatowemu PSP bryg. Marcinowi Adamiakowi gratulujemy awansu i życzymy dalszych sukcesów zawodowych.

Źródło: KP PSP w Kutnie



- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: