REKLAMA
niedziela, 26, czerwiec 2022
REKLAMA

Awans zastępcy komendanta strażaków z Kutna. Dziś odbył się uroczysty apel [ZDJĘCIA]

Dziś w siedzibie Komendy Powiatowej PSP w Kutnie miała miejsce uroczysta zbiórka w związku z awansem na stanowisko Komendanta Powiatowego PSP w Łęczycy, wieloletniego z-cy Komendanta Powiatowego PSP w Kutnie bryg. Marcina Adamiaka.

poniżej dalsza część artykułu

Podczas zbiórki Komendant Powiatowy PSP w Kutnie st. bryg. Marek Myszkowski wraz z funkcjonariuszami i pracownikami cywilnymi Komendy Powiatowej PSP w Kutnie złożył na ręce bryg. Marcina Adamiaka podziękowania za  26 lat służby na rzecz kutnowskich strażaków oraz mieszkańców powiatu kutnowskiego.

Bryg. Marcin Adamiak od 1996 po ukończeniu dziennej Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu uzyskując stopień młodszego aspiranta oraz tytuł technika pożarnictwa i rozpoczął służbę w Komendzie Powiatowej PSP w Kutnie.

poniżej dalsza część artykułu

Przez kolejne lata służby awansował po szczeblach kariery zawodowej od stanowiska dowódcy zastępu zajmując kolejno stanowiska: dowódcy sekcji, starszego inspektora w Wydziale Operacyjno – Szkoleniowym oraz Naczelnika Wydziału Operacyjno – Szkoleniowego w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kutnie. W 2006 roku został mianowany na stanowisko Dowódcy Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej w Kutnie, a w 2010 roku został powołany na stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego PSP w Kutnie.

Bryg. Marcin Adamiak w ramach zadań służbowych wielokrotnie uczestniczył i kierował działaniami ratowniczo-gaśniczymi na poziomie interwencyjnym i taktycznym. Szczególne zasługi wniósł w rozwój i wizerunek Komendy Powiatowej PSP w Kutnie poprzez modernizacje infrastruktury oraz sieci teleinformatycznej.

poniżej dalsza część artykułu

Komendantowi Powiatowemu PSP bryg. Marcinowi Adamiakowi gratulujemy awansu i życzymy dalszych sukcesów zawodowych.

Źródło: KP PSP w Kutniereklama

Warto przeczytać:

reklama