Awantura pod Kutnem. Groził swojej szwagierce, miał przy sobie narkotyki

Policjanci kutnowskiej komendy w trakcie interwencji domowej zatrzymali 37-latka, który posiadał środki odurzające. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

- R E K L A M A -

2 sierpnia 2018 roku około godziny 17:30 dyżurny kutnowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o awanturze domowej, do której doszło w jednym z mieszkań na terenie powiatu kutnowskiego.

Policjanci zastali tam kobietę, która oświadczyła, że szwagier groził jej a groźby te wzbudziły w niej obawę ich spełnienia. Mężczyzna został zatrzymany. W trakcie przeprowadzonego przeszukania funkcjonariusze znaleźli przy zatrzymanym 3,49 grama amfetaminy. W miejscu zamieszkania 37-latka zabezpieczyli niewielką ilość środków psychotropowych w postaci 52,9 grama, tabletki extazy o masie 0,205 grama i środki odurzające w postaci 0,719 grama suszu konopi w trakcie przeszukania w miejscu zamieszkania zatrzymanego – informują kutnowscy mundurowi.

- R E K L A M A -

Mężczyzna usłyszał zarzut dotyczący posiadania środków odurzających i gróźb karalnych. Prokurator na wniosek Policji zastosował wobec niego dozór policyjny i zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej. Podejrzanemu grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Kutno

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: