reklama
reklama
reklama
PanoramaKutna.plNa sygnaleAwantura z udziałem obcokrajowców w Kutnie, na miejscu policja i pogotowie

Awantura z udziałem obcokrajowców w Kutnie, na miejscu policja i pogotowie [ZDJĘCIA]

Policja i pogotowie ratunkowe pojawiły się w czwartek popołudniu przed jedną z kutnowskich firm w strefie przemysłowej. Miało tam dojść do awantury z udziałem obcokrajowców (aktualizacja).

- R E K L A M A -

Pod zakładem w strefie przemysłowej przy ulicy Wschodniej w czwartek 7 lipca 2022 po godzinie 16 doszło do awantury z udziałem obcokrajowców, prawdopodobnie obywateli Gruzji. W wyniku nieporozumienia przynajmniej jedna osoba potrzebowała pomocy medycznej.

– O godzinie 16:38 jeden z kutnowskich zespołów ratownictwa medycznego został wezwany do 40–letniej pracownicy jednego z kutnowskich zakładów produkcyjnych. Kobieta nie znajdowała się w stanie nagłego zagrożenia zdrowotnego. W związku z tym, po ocenie jej stanu zdrowia kobieta pozostała w miejscu wezwania – mówi Adam Stępka, rzecznik prasowy Wojewódzkiej Stacji Ratownictwa Medycznego w Łodzi.

- R E K L A M A -

Jak dowiadujemy się nieoficjalnie, tłem konfliktu miały być sprawy finansowe związane z pracodawcą. Sytuacja miała robić się coraz bardziej napięta i wezwano policję.

– Mogę potwierdzić, że zostaliśmy wezwani na miejsce. Po dojeździe mundurowych na miejsce było jednak spokojnie. Policjanci przejrzeli monitoring i nie odnotowano żadnych zachowań zakłócających ład i porządek publiczny – mówi w rozmowie z portalem PanoramaKutna.pl podkomisarz Edyta Machnik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

Nie przegap: