„Babę zesłał Bóg”. Wyjątkowy koncert uczniów „Staszica” w CTMiT [ZDJĘCIA]

„Babę zesłał Bóg” – dziś w Centrum Teatru Muzyki i Tańca w Kutnie odbył się wyjątkowy koncert z okazji Dnia Kobiet. Przed publicznością zaprezentowała się uzdolniona młodzież ze „Staszica”.

- R E K L A M A -

Pomysł koncertu zrodził się z pasji do śpiewania. Udział w projekcie ,,Scena młodych” daje młodzieży możliwość zdobycia nowego doświadczenia. Jest to także okazja do zaprezentowania talentów (nie tylko muzycznych) uczniów ,,Staszica”, czyli Zespołu Szkół Nr 1 im. St. Staszica w Kutnie, szerszej publiczności w innym anturażu.

Koncert wpisuje się w obchody popularnego w Polsce Dnia Kobiet i jest ciekawą formą rozrywki. Wychodząc z założenia, że muzyka łączy pokolenia, artyści zaprezentowali różnorodny repertuar. Pojawiły się m.in. aranżacje takich przebojów jak: ,,Babę zesłał Bóg” , ,,Być kobietą” , ,,Tańcz głupia, tańcz” czy ,,Co mi Panie dasz?”.

- R E K L A M A -

W projekt zaangażowani są uczniowie:

Natalia Andrysiewicz
Natalia Bińkowska
Paulina Graczyk
Maria Kozłowska
Zuzanna Pierścieniewska
Maja Syska
Gabriela Witkowska
Marcel Łabęcki
Kacper Królikowski
Dawid Jakubiak
Gabriel Kaźmierski
Piotr Walczak

- R E K L A M A -

Opiekunowie: Anna Urbańska, Andrzej Żurawicz

Scena młodych to nowy projekt Kutnowskiego Domu Kultury

Kutnowski Dom Kultury zaprasza zespoły i grupy nieformalne ze szkół z powiatu kutnowskiego, które poszukują: pola do rozwoju artystycznego, przestrzeni twórczych poszukiwań oraz okazji do zaprezentowania się kutnowskiej publiczności

– Do realizacji waszych uczniowskich inicjatyw oddajemy: profesjonalnie wyposażoną scenę z obsługą techniczną, możliwość organizacji prób, wsparcie organizacyjne i promocyjne – mówi Olga Stanisławska z Kutnowskiego Domu Kultury.

Info/kontakt: olgastanislawska@kdk.net.pl
    - R E K L A M A -

    Polecamy:

    Nie przegap: