reklama
reklama

Bardzo ważne zwycięstwo KS-u Kutno w Białymstoku [WIDEO]

To będzie bardzo udana majówka dla piłkarzy KS-u Kutno. Kutnianie wygrali na wyjeździe z rezerwami ekstraklasowej Jagiellonii Białystok 2-1. To ważne zwycięstwo w kontekście walki o utrzymanie w III lidze.

Po pierwszych czterdziestu pierwszych minutach w Białymstoku był remis. Gola dla kutnian tuż przed przerwą zdobył Krzysztof Cudowski. Po zmianie stron wynik bardzo długo się nie zmieniał. Aż do 77. minuty – wówczas w polu karnym Jagiellonii sfaulowany został Adam Patora, a sędzia bez wahania wskazał na wapno. Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Maciej Kraśniewski i potężnym strzałem skierował futbolówkę w samo okienko bramki strzeżonej przez Xawiera Dziekońskiego.

- R E K L A M A -

Gospodarze za wszelką cenę chcieli doprowadzić do remisu i w końcówce kilkukrotnie gościli pod polem karnym KS-u, jednak Patryk Wolański nie dał się zaskoczyć i ostatecznie kutnianie odnieśli arcyważne zwycięstwo.

Po 28. kolejce KS Kutno ma 35 punktów i plasuje się na 11. pozycji. Kutnianie najbliższy mecz rozegrają 7 maja o 17:00. Na własnym boisku podejmą silny Świt Nowy Dwór Mazowiecki.

- R E K L A M A -

Jagiellonia Białystok 1-2 KS Kutno
1-0
1-1 45. Krzysztof Cudowski
1-2 77. Maciej Kraśniewski (rzut karny)

KS Kutno (wyjściowy): Wolański – Wielgus, Kraśniewski, Staniszewski, Głowiński, Kralkowski, Bujalski, Ostrowski, Białas, Żyła, Cudowski;

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: