Będą utrudnienia na Miłej i Zamenhofa. Miasto zwraca się z prośbą do kierowców

- reklama -

W najbliższych dniach w ścisłym centrum Kutna w pobliżu placu budowy na Pl. Wolności mieszkańcy mogą spodziewać się utrudnień w ruchu. Jakie niedogodności czekają na kierowców?

W środę 16 września w godzinach porannych (ok. godz. 7.00) na ulicy Miłej mogą wystąpić chwilowe utrudnienia w ruchu. Usuwane będą 3 kontenery socjalne z zaplecza budowy.

- reklama -

Z kolei w dniu 18 września (piatek) br. w godzinach 7.00 – 10.00 Wykonawca planuje prowadzenie prac porządkowych na ul. Zamenhofa na odcinku od ul. Krótkiej do ulicy Asza.

„Uprzejma prośba do mieszkańców, innych użytkowników ulicy o przeparkowanie aut na ten czas, lub całkowite wstrzymanie się od parkowania na tym odcinku ulicy w wyznaczonym czasie” – komentuje biuro prasowe UM Kutno.

- reklama -


2 KOMENTARZE

  1. SPRAWA JEST KOMPROMITUJĄCA NA ŁĘCZYCKIEJ OD PARU LAT SĄ ZAMONTOWANE ZASÓWY DO KANALIZACJI KTÓRE STRZELAJĄ !!!TAK TAK STRZELAJĄ HUK JEST TAK OGROMNY ŻE SŁYCHAĆ PARĘ ULIC DALEJ WKŁADANIE GUMEK NIC NIE DAJE MOJE PYTANIE BRZMI KTO DOPUŚCIŁ DO MONTAŻU WADLIWYCH ZASÓW !!! KTO JEST ODPOWIEDZIALNY ZA HAŁAS NA ULICY ŁĘCZYCKIEJ KTÓRY Z URZĘDNIKÓW ?! NALEŻY GO ZWOLNIĆ I ZATRUDNIĆ TAKIEGO KTÓRY ZROBI Z TĄ ULICĄ PORZĄDEK.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Przeczytaj także:


reklama

Ostatnio dodane:

reklama

reklama

reklama
reklama