Wiadomości KutnoKutnoBędzie kolejna gala disco polo na powiatowych dożynkach. Są pierwsze szczegóły i nazwy zespołów

Będzie kolejna gala disco polo na powiatowych dożynkach. Są pierwsze szczegóły i nazwy zespołów

Jeszcze do końca nie opadły emocje po Dożynkach Powiatowo-Gminnych 2021 w Dąbrowicach, Starostwo Powiatowe planuje już kolejne! Poznaliśmy pierwsze szczegóły dotyczące imprezy.

- Reklama -

W ubiegłym tygodniu zebrał się komitet dożynkowy, na którym ustalono podstawowe informacje dotyczące największej imprezy organizowanej przez Powiat Kutnowski w roku 2022. Tym razem Dożynki wraz z Galą Disco-Polo odbędą się w Krzyżanowie!

„Tegoroczna impreza przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Uczestnicy Dożynek 2021 bawili się świetnie. Współpraca z Gminą Dąbrowice przebiegła znakomicie. Jestem przekonany, że w przyszłym roku Dożynki 2022 odbędą się w równie licznym gronie i przyjemnej atmosferze – mówi Starosta Kutnowski Daniel Kowalik.

- Reklama -

„Jest nam niezmiernie miło, że w 2022 roku będziemy mogli celebrować święto plonów wraz z Powiatem Kutnowskim. Szykuje się niezapomniana impreza. Zapraszamy wszystkich do Krzyżanowa 21 sierpnia 2022 r.”- dodaje Wójt Gminy Krzyżanów Tomasz Jakubowski.

Tomasz Walczewski, Członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego ujawnił także informacje na temat oprawy muzycznej planowanych dożynek:

- Reklama -

„Postanowiliśmy zaprosić zespół Dejw, twórcę hitów tj „Dołeczki” – ponad 50 mln wyświetleń na YouTube, „Petarda” – 50 mln odsłon, czy „Na flecie” – klip z ubiegłego roku, który został obejrzany ponad 15 mln razy! Gwiazdą przyszłorocznych dożynek będzie Camasutra – autorka utworów między innymi takich jak „Tego Chcesz” (68 mln wyświetleń) i „Porwij mnie” (44 mln odsłon na YouTube). Oprawę konferansjerską zapewni DJ z Radia Q – Mateusz Winiarski.”

Po Nowym Roku odbędzie się kolejne posiedzenie Komitetu Dożynkowego, na którym zostaną ustalone kolejne szczegóły imprezy.

TAK WYGLĄDAŁY DOŻYNKI POWIATOWE W 2021:

Kliknij w obrazek, aby obejrzeć wideo.








































KLIKNIJ W OBRAZEK, ABY OBEJRZEĆ WIDEO


















































- Reklama -
reklama

Nie przegap:

reklama

Przeczytaj także inne wiadomości z Kutna i okolic: