Będzie wielka przebudowa parku handlowego na Żwirki i Wigury?

Grupa Saller ma być nowym właścicielem parku handlowego przy ul. Żwirki i Wigury w Kutnie. Obiekt może mieć prawie dwukrotnie większą powierzchnię niż obecnie!

Jak podaje portal retailnet.pl, grupa Saller przygotowuje się do realizacji kolejnych inwestycji – w trakcie przygotowania są nowe parki handlowe w Kutnie i Śremie.

- R E K L A M A -

Według informacji retailnet.pl, Saller w Kutnie planuje rozbudowę obiektu i prawie dwukrotne zwiększenie jego powierzchni do 7,1 tys. mkw. (obecnie jest to ok. 4 tys. mkw).

Na razie nie wiadomo, kiedy ruszą prace, ani jak wyglądać będzie „nowy” park handlowy i jakie sklepy znajdą się przy Żwirki i Wigury. Wszystkie planowane i zrealizowane obiekty Grupy Saller zostaną zaprezentowane podczas jesiennej edycji Shopping Center Forum 2018 CEE Exhibition & Conference.

- R E K L A M A -

Grupa Saller została założona w Bawarii w 1981 roku. Siedziba główna mieści się w Turyngii. Grupa jest właścicielem portfela nieruchomości w Niemczech, Czechach, Polsce i na Słowacji, składającego się z ponad 500 obiektów o łącznej powierzchni najmu przekraczającej 1 500 000 mkw.

własne / retailnet.pl

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: