reklama
reklama
reklama
reklama

Betlejemskie Światło Pokoju dotarło do Kutna. Przyjdź na Pl. Piłsudskiego z lampionem lub zniczem

Betlejemskie Światło Pokoju dotarło do Kutna! Światło z Betlejem, z Groty Narodzenia Pańskiego, niesione przez skautów w wielkiej sztafecie przez kraje i kontynenty dotarło do naszego miasta.

W 29-letniej historii Betlejemskiego Światła Pokoju, w zmieniających się warunkach politycznych, nigdy nie zdarzyło się by Światło nie wyruszyło z Betlejem w swoją drogę. Również i w tym roku, mimo niesprzyjających warunków, Światło może trafić do naszych domów, na nasze wigilijne stoły! By zachować właściwe zasady bezpieczeństwa i zapewnić odpowiedni dystans społeczny Światło będzie można odebrać samodzielnie, odpalając je od ogniska, które płonąć będzie na Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego według poniższego harmonogramu:

- R E K L A M A -

Piątek, 18.12 w godzinach 17:00 – 20:00
Sobota, 19.12 w godzinach 12:00 – 18:00
Niedziela, 20.12 w godzinach 10:00 – 16:00

Przyjdź i zabierz Światło ze sobą! Niechaj znak pokoju, poświadczenie wzajemnego zrozumienia i symbol pojednania zagości w naszych domach i sercach! Zachęcamy do zabrania ze sobą lampionu, znicza lub świeczki oraz zapałek! Jednocześnie bardzo prosimy o zwrócenie uwagi na zachowanie właściwego dystansu oraz zasad bezpieczeństwa przy odbiorze Światła!

- R E K L A M A -

źródło: Hufiec ZHP Kutno

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: