reklama
reklama

Bezpieczna kobieta – wyjątkowe szkolenia kutnowskiej policji i ANSGK [ZDJĘCIA]

Marzec to miesiąc w którym przypada Międzynarodowy Dzień Kobiet. W związku z tym kutnowska policja wspólnie z Akademią Nauk Stosowanych Gospodarki Krajowej w Kutnie rozpoczęła cykl szkoleń „Bezpieczna kobieta”. Jak zadbać o swoje bezpieczeństwo? Jak unikać zagrożeń? Jak zachować się w sytuacji zagrożenia? Odpowiedź na te pytania i wiele innych otrzymają panie, które zgłosiły się na pierwsze warsztaty. Kolejna edycja planowana jest po wakacjach. Bądź silną, świadomą i bezpieczną kobietą.

„Bezpieczna kobieta” to dwumiesięczny cykl szkoleń dla kobiet zorganizowanych przez Akademię Nauk Stosowanych Gospodarki Krajowej przy współpracy z Komendą Powiatową Policji w Kutnie.

- R E K L A M A -

Zajęcia odbywają się bezpłatnie dwa razy w tygodniu. Są to treningi Taekwondo z elementami samoobrony, prowadzone przez Tomasza Białobłockiego – trenera Taekwondo z czarnym pasem (4DAN) oraz instruktorów taktyk i technik interwencji z kutnowskiej komendy kom. Emila Kowalskiego oraz st.sierż. Damiana Tomczaka, który również posiada czarny pas w Taekwondo (1DAN). 30 marca gościem specjalnym będzie Natalia Rybarczyk – mistrzyni świata w Taekwondo, coach i trener mentalny, autorka książki „Walcz i wygrywaj”, która oprócz treningu poprowadzi również wykład dla pań w ramach akcji „Bezpieczna Kobieta” dot. motywacji, zdobywania celów, waleczności w życiu. W kwietniu zaplanowany jest również wykład dotyczący „Procedur postępowania Policji w przypadku zaistnienia przemocy” .

„Drogie Panie miesiąc marzec w którym przypada „Dzień Kobiet” to świetny czas aby zrobić coś dla siebie, podnieść swoją świadomość i umiejętności w zakresie bezpieczeństwa. Tego rodzaju zajęcia to nie tylko wszechstronna edukacja kobiet w zakresie zachowania w sytuacjach nagłego zagrożenia zdrowia i życia, ale również promowanie aktywnego trybu życia u kobiet. Za nami już dwa pierwsze spotkania na macie na które zgłosiło się ponad 30 kobiet. Panią, które biorą udział w pierwszej edycji warsztatów życzymy wytrwałości i samych pozytywnych wrażeń. Kolejna edycja planowana jest po wakacjach” – komentuje podkom. Edyta Machnik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

- R E K L A M A -

(Źródło: KPP Kutno)- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: