„Bezpieczne Wakacje na Wenecji” – w weekend festyn rodzinny

Grupa mieszkańców osiedla „Wenecja” zaprasza na Festyn Rodzinny „Bezpieczne Wakacje na Wenecji”. Przygotowano mnóstwo atrakcji!

- R E K L A M A -

Impreza odbędzie się 1 lipca 2023 w godzinach 15.00 – 18.00 przy ul. Kopernika, obok wiaduktu.

– Zapraszamy wszystkich z osiedla i okolic na wspólne świętowanie. Temat jest to ważny niesłychanie, by rozpocząć wakacje w bezpiecznym, radosnym klimacie . Dlatego też drugą edycję Programu otwierają i na „Bezpieczne wakacje na Wenecji” zapraszają. Ścianki wspinaczkowej, zumby, foto budki tu nie zabraknie , a przy wspólnym grillowaniu koncertu z Aplauz Dance i Dobry DJ wysłuchamy i razem zaśpiewamy. Nie zabraknie też atrakcji dla dzieci: buźki sobie pomalujecie i brokatowe tatuaże tu znajdziecie. Na zjeżdżalniach kolorowych sobie pozjeżdżacie, z Czarodziejką Wspomnień radosne chwile zapamiętacie – mówi Michał Łucki, przedstawiciel grupy mieszkańców „Wenecji”

- R E K L A M A -

Festyn zorganizowany jest dzięki lokalnemu programowi mikrograntów: Mikrogranty w Kutnie 2023 finansowany z budżetu Miasta Kutno

Wśród sponsorów festynu znaleźli się: Skup złomu i metali kolorowych Arkadiusz Lewandowski, Leo-Market, Piekarnia Sójki, Fundacja Pro Aperte, Princess, Animex, Piekarnia Krośniewice, Pizzeria 105, 4 Style, Drukarnia Intro-Druk, Wenus, Czarodziejka wspomnień, ANSGK Kutno, BIUROMAX, Delfinek Kutno.

Imprezę patronatem medialnym objęła PanoramaKutna.pl

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: