„Bezpieczne wakacje” w powiecie kutnowskim. Za nami piknik w Bzówkach (ZDJĘCIA)

Wakacyjny piknik dla dzieci i młodzieży „Bezpieczne Wakacje” w Bzówkach za nami! Na pikniku obecni byli między innymi Starosta Kutnowski Daniel Kowalik, członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego Tomasz Walczewski oraz wiceprzewodniczący Rady Powiatu Kutnowskiego Tomasz Marciniak.

- R E K L A M A -

Piknik odbył się na terenie Baru u Bogusi w Bzówkach, a organizatorem było Stowarzyszenie Wspierania i Rozwoju Wsi Bzówki „Lepsze jutro”. Były dmuchańce, zabawy, konkursy, zapiekanki, frytki oraz grill. Wszystkie atrakcje były darmowe.
Bardzo ważną częścią pikniku były prelekcje poprowadzone przez przedstawiciela Komendy Powiatowej Policji w Kutnie oraz przedstawiciela OSP Ostrowy–Cukrownia, dotyczące bezpiecznych zachowań w trakcie wakacji.

– Podczas pikniku rozdawaliśmy elementy odblaskowe, by nasi milusińscy byli bezpieczni podczas wakacji. Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży jest dla nas priorytetem. Bardzo się cieszę, że jako Powiat mogliśmy wesprzeć tak ważną inicjatywę, jaką jest promowanie bezpiecznych zachowań – mówi Daniel Kowalik, Starosta Kutnowski.

- R E K L A M A -

– Piknik zgromadził mnóstwo osób, a przygotowane atrakcje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Bardzo dziękuję strażakom z OSP Ostrowy–Cukrownia za przygotowanie pokazu sprzętu oraz kurtyny wodnej, którą dzieci uwielbiają – mówi Tomasz Walczewski, członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego.

Tomasz Marciniak, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Kutnowskiego zorganizował piłkarski konkurs – strzał na bramkę, w którym do wygrania były chipsy od firmy Kellogg’s oraz lodowe pucharki.

- R E K L A M A -

– Pierwszy piknik z cyklu bezpieczne wakacje zorganizowany przez nasze stowarzyszenie na terenie Baru u Bogusi w Bzówkach odbył się przy ogromnym wsparciu i zaangażowaniu Starostwa Powiatowego w Kutnie, a w szczególności Pana Starosty Kutnowskiego Daniela Kowalika, Członka Zarządu Powiatu Kutnowskiego Pana Tomasza Walczewskiego oraz Wiceprzewodniczącego Rady Powiatu Kutnowskiego Pana Tomasza Marciniaka, którym bardzo dziękujemy za wszelką pomoc. Wasza frekwencja przeszła nasze najśmielsze oczekiwania, za co bardzo Wam dziękujemy i mamy nadzieję, że na kolejnych tego typu piknikach będzie Was, a szczególnie Waszych milusińskuch dużo, dużo więcej. Możecie być pewni że przy następnym naszym spotkaniu lub pikniku zorganizowanym przez nasze stowarzyszenie, nie zabraknie dla Waszych pociech darmowych przekąsek i wszelkich darmowych atrakcji, pomimo tego, że nie dysponujemy takim budżetem na tego typu imprezy jak np. nasza Gmina. Bardzo dziękuję także mł. asp. Darii Olczyk z KPP w Kutnie oraz strażakom z OSP Ostrowy–Cukrownia za pomoc i przeprowadzenie prelekcji. Jeszcze raz dziękujemy Wam za liczne przybycie i do zobaczenia następnym razem – mówi Adam Przepióra, założyciel Stowarzyszenie wspierania i rozwoju wsi Bzówki „Lepsze jutro”.

Na zakończenie na uczestników czekało pyszne ochłodzenie w postaci rożków z lodami dla każdego.

(Powiat Kutnowski)- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: