Biegi, morsowanie i… zbieranie śmieci. Wyjątkowy challenge „Kutno Biega”

Stowarzyszenie Kutno Biega organizuje „Zimowy Challenge z Kutno Biega 2020”. W skład wyzwań wchodzą trzy biegi 5km, 10km i 15km z towarzyszącymi im akcjami: morsowanie i zbiórka śmieci w lesie.

- R E K L A M A -

Celem wyzwań jest propagowanie zdrowego trybu życia, promowanie biegania jako alternatywnej formy spędzania wolnego czasu oraz integracja uczestników.

W niedzielę 16 lutego odbyło się pierwsze wyzwanie – bieg 5km wokół jeziora Skrzyneckiego, a następnie morsowanie. Dla wielu wejście do wody o temperaturze 2 stopnie było naprawdę dużym wyzwaniem.

- R E K L A M A -

Ale uczestnicy okazali się być prawdziwymi zimowymi lwami morskimi. Niesamowite wrażenia towarzyszyły wszystkim uczestnikom, tym bardziej, że pogoda i piękne widoki temu sprzyjały. Wydarzenie wspierali sponsorzy: Hurt-Pap Kutno, Delia Cosmetics Rzgów, firma GORO z Łodzi oraz prywatne osoby. Dzięki uprzejmości wspaniałej morsowej grupy z gminy Baruchowo Ice Comando mogliśmy wspólnie morsować i doświadczyć gościny podczas wspólnego ogniska z okazji Walentynek. Cały czas zachęcamy do dołączenia do naszej grupy oraz uczestnictwa w sobotnim parkrun o godzinie 9 – zachęcają członkowie Kutno Biega.

Biegasz? Truchtasz? Chodzisz o kijkach? Zapraszamy! Zobaczcie zdjęcia, uśmiechy na twarzach mówią same za siebie o atmosferze panującej w tej wyjątkowej sportowej grupie.

- R E K L A M A -

Źródło: Kutno Biega

ZOBACZ GALERIĘ:dav

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: