reklama
reklama

Boisko przy „Troczewskim” oficjalnie odebrane. Inwestycja kosztowała 1,2 mln złotych

Nowe boisko przy Zespole Szkół Zawodowych nr 2 im. dr A. Troczewskiego w Kutnie oficjalnie odebrane. Inwestycja kosztowała 1,2 mln złotych.

- R E K L A M A -

W czwartek odbyło się uroczyste otwarcie boiska, w którym udział wzięli Daniel Kowalik – Starosta Kutnowski, Wicestarosta Magdalena KrupińskaKotulska, Joanna Zielińska Dyrektor ZSZ nr. 2 im. Dr. A. Troczewskiego w Kutnie wraz z kadrą pedagogiczną i młodzieżą oraz Bartosz Serenda radny Rady Powiatu Kutnowskiego, absolwent szkoły.

― Jestem niezmiernie szczęśliwy, że udało nam się przeprowadzić i zrealizować tę inwestycję. Otrzymaliśmy na nie dotację z Ministerstwa Sportu i Turystyki. Z całego serca dziękuję całej kadrze pedagogicznej oraz całemu kierownictwu szkoły za zaangażowanie w te inwestycję i chęć do działania ― mówił Daniel Kowalik, Starosta Kutnowski.

- R E K L A M A -

― Jestem przeszczęśliwa, że po wielu latach w końcu możemy w pełni wykorzystać ten teren dla naszej młodzieży. Bardzo dziękuję wszystkim instytucjom, a przede wszystkim Panu Starości, Pani Wicestaroście, Starostwu Powiatowemu w Kutnie za pracę, by to boisko wreszcie u nas powstało. Serdecznie dziękuję również absolwentowi naszej szkoły, Panu Bartoszowi, że przez wiele lat również starał się wraz z nami o to boisko jako radny i absolwentem naszej szkoły ― mówiła Joanna Zielińska, Dyrektor Szkoły.

Budowa boiska wielofunkcyjnego przy Zespole Szkół Zawodowych Nr 2 im. dr A. Troczewskiego w Kutnie objęła: nawierzchnię syntetyczną poliuretanową wraz z elementami wyposażenia, ciągami komunikacyjnymi, ogrodzeniem, elementami małej architektury, oświetleniem oraz odwodnieniem boiska.

- R E K L A M A -

Cała inwestycja wyniosła 1,2 mln zł. Dofinansowanie ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej: 348 600,00 zł; dofinansowanie ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych: 7 475,00 zł.

(Powiat Kutnowski)

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: