reklama
reklama
reklama
reklama

Brudna kampania wyborcza w Kutnie? „Zniszczyli plakat i zrobili sobie selfie”

Rozkręca się prezydencka kampania wyborcza. Niestety, po raz kolejny w ostatnim czasie w Kutnie dochodzi do aktów wandalizmu. Jako pierwszemu „oberwało się” obecnemu prezydentowi Andrzejowi Dudzie.

- R E K L A M A -

W ostatnim czasie przy ul. Oziębłowskiego w Kutnie dwoje młodych ludzi namalowało niecenzuralne symbole na plakacie wyborczym A. Dudy. Wszystko uchwyciły kamery monitoringu.


Droga młodzieży, która zniszczyła materiał wyborczy Prezydenta Andrzeja Dudy, poprzez umieszczenie na nim niecenzuralnych symboli i robiąca sobie przy tym figlarne selfie w biały dzień przy świadkach, wiedz, że wasze wizerunki zostały utrwalone na monitoringu, a sprawa zgłoszona na Policję. Dziękuję Pani Prezes Małgorzacie Lubowickiej za szybką reakcję – napisała w mediach społecznościowych Ewa Rzymkowska, wiceprzewodnicząca Rady Miasta Kutno.

- R E K L A M A -

AKTUALIZACJA:

Jak mówi Małgorzata Lubowicka z Manhatanu, sprawa została zgłoszona na policję i mundurowi zabezpieczyli już między innymi monitoring.

- R E K L A M A -

Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery. Chłopak z dziewczyną wyjęli marker i perfidnie, z uśmiechem na twarzy, namalowali niecenzuralne treści na plakacie. Zawsze, gdy na terenie naszego pasażu dochodzi do kradzieży czy wandalizmu, powiadamiamy służby. Tak samo było w tym wypadku – mówi M. Lubowiecka.

O sprawę zapytaliśmy także w kutnowskiej komendzie.

Mogę potwierdzić, że takie zgłoszenie wpłynęło wczoraj do Komendy Powiatowej Policji w Kutnie. Obecnie prowadzimy czynności wyjaśniające – powiedziała Panoramie asp. szt. Edyta Machnik, oficer prasowy KPP Kutno.


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: