reklama

Burza nad Kutnem. Po awarii wiele ulic bez prądu [FOTO]

Po dzisiejszych burzach, które przechodzą między innymi nad Kutnem, kilka ulic w naszym mieście było pozbawionych prądu. Trwa usuwanie awarii, w niektórych miejscach nie ma już problemu z dostawą energii elektrycznej.

- R E K L A M A -

Jak informuje Energa, w Kutnie prądu nie ma na ulicach: 29 Listopada, Cmentarna, Marii Skłodowskiej-Curie, Mireckiego, Narutowicza, Obrońców Pokoju, Okrzei, Pogodna, Pomorska, Stefana Czarnieckiego, Wazów, Wygoda, Zgoda.

Lista ta jest jednak niepełna, bo jak informują nas Czytelnicy, prądu nie ma też na 1-go Maja, 3-go Maja i Kochanowskiego czy Sienkiewicza. Energii elektrycznej nie ma również na Zamenhofa i Placu Wolności – tu nie działają m.in. lampy uliczne oświetlające zrewitalizowany plac.

- R E K L A M A -

Na razie nie ma informacji o poważniejszych stratach dotyczących dzisiejszego załamania pogody. Straż pożarna jak do tej pory odnotowała tylko jedno zgłoszenie dotyczące skutków nawałnicy – w miejscowości Klonowiec Stary w gminie Strzelce.

AKTUALIZACJA:

- R E K L A M A -

Przed godziną 23 w wielu miejscach problem z brakiem prądu został rozwiązany. Mieszkańcy informują także o problemach z dostawami wody. Na razie nie wiadomo, co jest tego przyczyną.


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: