Burzyński i przegrani w wyborach prezydenckich komentują decyzje mieszkańców

Krajobraz po wyborczej bitwie w Kutnie powoli wraca do normy. Jak decyzje mieszkańców oceniają prezydent Zbigniew Burzyński, a także pozostali kandydaci, którzy walczyli o władzę w mieście?

- R E K L A M A -

Prezydent Zbigniew Burzyński:

„Pragnę serdecznie podziękować Państwu za liczny, bo prawie 50% udział w wyborach samorządowych w dniu 21 października br., który był zarówno wyrazem obywatelskiej postawy, jak i zaangażowania w sprawy miasta Kutna. Szczególne podziękowania składam wszystkim Mieszkańcom, którzy oddali swój głos na mnie oraz członków Komitetu Wyborczego Wyborców Zbigniewa Burzyńskiego. Po raz kolejny obdarzyliście nas zaufaniem i dużą odpowiedzialnością za sprawne zarządzanie miastem. Razem będziemy zmieniać Kutno!”

- R E K L A M A -

Ewa Rzymkowska:

„Pragnę pogratulować Panu Prezydentowi Zbigniewowi Burzyńskiemu oraz wszystkim przyszłym radnym osiągniętych wyników. Prawo i Sprawiedliwość ma 8 radnych w Radzie Miasta Kutno. Wynik bardzo dobry.
Jednocześnie dziękuje za każdy oddany na mnie głos. Otrzymałam ich (do Rady Miasta) aż 769. Obiecuję, że nie zawiodę.”

- R E K L A M A -

Janusz Pawlak:

„Chcę serdecznie podziękować każdemu spośród 833 mieszkańców Kutna, którzy oddali na mnie swój głos. Po festiwalu nienawiści, jaki rozpoczął się po słowach posła przeciw mnie, nie było to takie oczywiste. Fałszywe oskarżenia, tendencyjny, instruktażowy film, negatywna kampania posła przeciw mnie. To krzepiące, że tylu spośród WAS nie dało się zwieść fali oszczerstw, jaka wylała się na mnie. Myślę, że wszystko wygram, ale działania te były obliczone na szybki, wyborczy sukces. Dziękuję każdemu z osobna, którzy uznali mnie za godnego zaufania. To naprawdę wspaniała myśl, że 833 osoby nie dały się przekonać wyborczej, czarnej propagandzie.”

Rafał Małyszek:

„Dziękuję za oddane głosy i okazane mi i naszej drużynie zaufanie. 4 lata temu Ruchu Kukiz’15 jeszcze nie istniał a mimo to w tych wyborach samorządowych mieliśmy znaczący udział. Ponadto na prowadzenie kampanii w przeciwieństwie do pozostałych partii, nie wzięliśmy ani grosza z kieszeni podatników, dlatego wszystkie materiały wyborcze zostały opłacone prywatnymi środkami kandydatów. Dziękuję także naszym kandydatom i wszystkim osobom zaangażowanym we wspólne działanie. Dzięki tym wyborom liczba aktywnych działaczy w naszym regionie uległa zwiększeniu a to będzie procentować w przyszłości! Potrafisz Polsko!”

własne / facebook / UM Kutno

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: