reklama

Burzyński i Sikora mają komplet kandydatów do rady. Teraz będą zbierać podpisy

Przedstawiciele komitetu Zbigniewa Burzyńskiego i Mariusza Sikory poinformowali, że mają już komplet kandydatów do rady miasta. Teraz ruszają zbierać podpisy pod listami, a w marcu ma odbyć się konwencja programowa.

- R E K L A M A -

W poniedziałek w Kutnie odbyła się pierwsza konferencja prasowa związana z kwietniowymi wyborami samorządowymi. Mariusz Sikora został zaprezentowany jako pierwszy oficjalny kandydat na prezydenta Kutna i towarzyszyli mu przyszli kandydaci do rady miasta.

Na przedstawicieli komitetu Burzyńskiego i Sikory czeka teraz praca związana z rejestracją list wyborczych.

- R E K L A M A -

— Z przyjemnością informuję, że mamy już komplet kandydatów na radnych. W tym tygodniu rozpoczynamy zbiórkę podpisów mieszkańców Kutna pod naszymi listami, abyśmy mogli je zarejestrować. Przypomnę, że w poprzednich wyborach zbieraliśmy rekordowe liczby podpisów, wielokrotnie przekraczając ustawowe minimum. Proszę mieszkańców Kutna o miłe przyjęcie naszych kandydatów i podpisanie list — mówi Mariusz Sikora.

Komitet Zbigniewa Burzyńskiego i Mariusza Sikora ma już pierwsze założenia dotyczące programu wyborczego. Zostanie on zaprezentowany podczas konwencji w marcu. Do tego czas jednak każdy z mieszkańców będzie mógł osobiście przedstawić swoją koncepcję funkcjonowania miasta.

- R E K L A M A -

— Podczas zbierania podpisów zachęcamy do krótkiej rozmowy z naszymi kandydatkami i kandydatami na temat miasta róż. Chętnie porozmawiamy o Państwa pomysłach na rozwój Kutna — mówi Łukasz Walczak, radny Rady Miasta Kutno.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: