reklama

Był kompletnie pijany i skakał po samochodach. 17-latek w rękach policji

Kutnowscy policjanci zatrzymali 17-latka, który skakał po dachach samochodów zaparkowanych na jednym z przyblokowych parkingów. Mężczyzna uszkodził dwa auta, powodując straty w wysokości około 3 tysięcy złotych. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.

- R E K L A M A -

Wieczorem 1 stycznia 2018 roku dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kutnie otrzymał zgłoszenie o młodym mężczyźnie, który skacze po dachach aut zaparkowanych na jednym z przyblokowych parkingów. Pod wskazany adres natychmiast skierowano patrol. Gdy policjanci podjeżdżali na miejsce zauważyli dwóch młodych mężczyzn, którzy na widok radiowozu zaczęli uciekać. Mundurowi podjęli za nimi pościg. Po chwili zatrzymano mężczyznę, którego rysopis odpowiadał osobie podanej przez osobę zgłaszającą.

Okazało się, że jest to sprawca uszkodzenia dwóch samochodów. 17-letni mieszkaniec naszego powiatu trafił do policyjnego aresztu. Badanie stanu trzeźwości wykazało prawie 2 promile alkoholu w jego organizmie. Dzisiaj mężczyzna usłyszy zarzut. Grozi mu nawet do 5 lat więzienia – mówi st.asp. Edyta Machnik, oficer prasowy KPP Kutno.

źródło: KPP Kutno

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: