Był poszukiwany przez policję, pod Kutnem wpadł z narkotykami

Sprawne działanie funkcjonariuszy z Wydziału Kryminalnego kutnowskiej komendy pozwoliło na zatrzymanie poszukiwanego. 42-latek ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości w jednej z miejscowości pod Kutnem. Jego wyrok w Zakładzie Karnym przedłuży się, ponieważ posiadał przy sobie znaczną ilość narkotyków.

- R E K L A M A -

16 marca 2023 roku policjanci Wydziału Kryminalnego kutnowskiej komendy zatrzymali 42-letniego mieszkańca powiatu kutnowskiego. Mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności wydany przez Sąd Rejonowy w Łowiczu.

„Ukrywał się w jednej z miejscowości pod Kutnem. Ku zaskoczeniu funkcjonariuszy mężczyzna posiadał  przy sobie ponad 121 gramów amfetaminy oraz niewielkie ilości  marihuany. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie” – komentuje mł. asp. Daria Olczyk z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

- R E K L A M A -

Usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Sąd Rejonowy w Kutnie, po zapoznaniu się z materiałem dowodowym przychylił się do wniosku prokuratury i zdecydował, że 42-latek najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. 

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Kutnie

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: