Całe Kutno wspiera Olka! Do głosowania zachęca m.in. Jacek Sikora

W najbliższą sobotę w wielkim finale The Voice Kids wystąpi kutnianin Aleksander Klembalski. Do głosowania na naszego utalentowanego wokalistę zachęca między innymi Jacek Sikora.

Na moim profilu goszczę prawie 5000 znajomych. Część z Was to mieszkańcy Kutna, część województwa łódzkiego, a część mieszka w jeszcze innych zakątkach Polski i świata. Ale zapewne Kutno kojarzycie. Teraz NASZ człowiek, kutnianin, potrzebuje naszego wsparcia. Aleksander Klembalski wyśpiewał sobie ścisły finał w The Voice Kids TVP, ale potrzebuje naszych głosów, by przypieczętować zwycięstwo – pisze w mediach społecznościowych Jacek Sikora.

- R E K L A M A -

Obecny powiatowy radny i prezes MZK Kutno, a wcześniej wieloletni przewodniczący Rady Miasta w Kutnie i główny dyrygent WOŚP-u w Kutnie zachęca do wysyłania SMS-ów z poparciem Olka.

Zachęcam do wysłania SMS-a o treści: „2” na numer 7350! Ja już wysłałem, a Wy?! Powodzenia Olek, Kutno jest z Tobą, jestem dumny, że reprezentujesz nasze miasto! P.S. Puśćcie info w świat, niech się niesie. „Jeden opowiada, dziesięciu słucha. Dziesięciu opowiada, a stu słucha…” – dodaje J. Sikora.

- R E K L A M A -

Droga Olka do finału

Przypomnijmy, w sobotę Olek Klembalski w finałowym odcinku The Voice Kids nie tylko zaśpiewał, ale także zagrał na skrzypcach i mogliśmy wysłuchać wyjątkowe wykonanie utworu Sama Smitha „Writing on the Wall” ze słynnego filmu o Jamesie Bondzie.

– Mnie zamurowało, zbieram ząbki do tej pory. To co zaprezentowałeś na scenie, to było coś niesamowitego! Zaśpiewałeś ten utwór o wiele bardziej emocjonalnie niż sam Sam Smith – komplementowała występ Olka Cleo.

- R E K L A M A -

– Twoja gra na skrzypcach… Ty jesteś muzyką, muzyka jest Tobą. Jesteś Ty, to co przedstawiasz i nasze zęby na podłodze – mówili z kolei Baron i Tomson.

– Ty jesteś sprytny, wiesz? Dlatego, że obrałeś sobie w tym programie ścieżkę, która większość omija szerokim łukiem. Na przesłuchaniach i Jestem bardzo dumny, że jesteś w mojej drużynie – zachwycał się Dawid Kwiatkowski.

Kim jest Olek Klembalski?

Olek ma 14 lat i jest uczniem Szkoły Podstawowej nr 9 w Kutnie. Jego przygoda z muzyką zaczęła się, gdy miał 4 lata. Od najmłodszych lat śpiewa w Młodzieżowym Domu Kultury w Kutnie. Na swoim koncie ma wiele nagród i wyróżnień – zarówno tych lokalnych, jak i ogólnopolskich.

Jest artystyczną duszą. Uwielbia jeździć konno, malować obrazy na płótnie oraz szkicować. Ulubionym sportem Olka jest narciarstwo. Uczęszcza do II klasy II stopnia Państwowej Szkoły Muzycznej im. K. Kurpińskiego w Kutnie, gdzie uczy się gry na skrzypcach i na pianinie. W przyszłości chciałby zostać śpiewającym prawnikiem.

O tym, który z trójki finalistów wygra tegoroczną edycję, zadecydują widzowie. Głosować można już teraz: OLEK wyślij SMS 2 pod 7350 (koszt SMS: 3,69 zł z VAT, organizator głosowania: TVP S.A.)- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: