reklama
reklama

Casting na Królową Róż odwołany! Co ze Świętem Róży?

Kolejne wydarzenie kulturalne w Kutnie odwołane. Wiadomo już, że w tym roku nie odbędzie się casting na Królową Róż 46. Święta Róży – poinformował o tym dziś Kutnowski Dom Kultury.

- R E K L A M A -

Oto komunikat, jaki KDK umieścił przed kilkoma minutami w mediach społecznościowych:

„Bycie Królową Róż to zaszczyt, ale też cudowna przygoda. To bardzo ważny czas dla każdej z niezwykłych dziewcząt, które do tej pory z nami współpracowały. Wszystkie mile wspominają te chwile. My zaś dokładamy wszelkich starań, aby każda z nich czuła się wtedy wyjątkowo”

- R E K L A M A -

„W tym roku ze względu na epidemię nie będziemy w stanie sprawić by nowa Królowa miała równie piękne wspomnienia, co jej poprzedniczki. Nie chcemy odbierać jej przyjemności z sesji zdjęciowej, przymiarek sukni, kontaktu z ludźmi, uśmiechów przechodniów i wielu innych miłych gestów ze strony mieszkańców miasta jak i przyjezdnych”

„Dlatego też postanowiliśmy podjąć bardzo trudną dla nas decyzję o odwołaniu tegorocznego Castingu. Nie znaczy to, że 46. Święto Róży Kutno 2020 nie odbędzie się wcale. Mamy jednak świadomość, że Królowa nie będzie mieć na nim szansy pełnego rozkwitu”

- R E K L A M A -

źródło: Kutnowski Dom Kultury

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: