Charytatywne granie z mocnym uderzeniem! Legendy polskiego rocka w CTMiT (ZDJĘCIA)

Legenda polskiego rocka, zespół Kobranocka, wystąpiła dziś w Centrum Teatru Muzyki i Tańca. Był to charytatywny koncert dla Olka i Kamili.

- R E K L A M A -

Na koncert Kobranocki zapraszali organizatorzy – Stowarzyszenie Kutnowska Kuźnia Kultury, Kutnowski Dom Kultury, Anti–Violent Agency / Marek Maras Kurnatowski oraz Agnieszka Bregier z Kutnowskiego Domu Kultury. Kutnianie licznie odpowiedzieli na apel i dziś pojawili się w CTMiT.

Przed koncertem odbyła się licytacja gadżetów związanych z Kobranocką. Dochód przekazany zostanie Olkowi i jego mamie Kamili.

- R E K L A M A -

Olek ma 16 lat i uczy się w liceum ogólnokształcącym w Kutnie. Niestety, po 10 miesiącach od poprzedniego leczenia onkologicznego, związanego z Osteosarcomą (kostniakomięsak, mięsak kościopochodny) – rakiem złośliwym kości piszczelowej, nowotwór powrócił ze zdwojoną siłą. Sytuacja rodzinna naszego bohatera jest niełatwa i bardzo złożona, gdyż w tym samym czasie z chorobą nowotworową mierzy się mama Aleksandra – Kamila, która wraz z synem obciążona jest Zespołem Li–Fraumeni, czyli rzadkim, uwarunkowanym genetycznie zespołem predyspozycji do nowotworów.

Artyści Kobranocki, jak na legendę polskiego rocka przystało, rozgrzali publiczność do czerwoności!

- R E K L A M A -

fot. Łukasz Stasiak / Kutnowski Dom Kultury

KOBRANOCKA W KUTNIE – ZOBACZ ZDJĘCIA:

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: