reklama

Chcesz zostać policjantem? W czwartek w Kutnie ciekawe spotkanie

W czwartek 29 września 2022 roku w Kutnie odbędzie się spotkanie, podczas którego osoby zainteresowane służbą w policji będą miały okazję sprawdzić, jak wygląda jeden z etapów rekrutacji. Mowa o teście sprawności fizycznej.

- R E K L A M A -

– Każdy, kto jest zainteresowany służbą w policji, będzie mógł skorzystać i poznać proces rekrutacji do służby. Chętni będą mogli spróbować swoich sił w teście sprawności fizycznej, który jest początkowym elementem naboru do służby – zachęca komisarz Edyta Machnik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

Spotkanie odbędzie się 29 września 2022 roku w godzinach 15.00–17.00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Kutnie przy ul. Staszica 6.

- R E K L A M A -

Każdy kto chciałby się sprawdzić pod czujnym okiem policyjnych instruktorów, będzie mógł samodzielnie pokonać tor przeszkód. Podczas tego spotkania można liczyć na wsparcie i profesjonalne rady ze strony policyjnych instruktorów.

Na miejscu będzie można również porozmawiać z przedstawicielami Wydziału Doboru KWP w Łodzi, którzy będą tego dnia gościć na naszym terenie i będą do dyspozycji każdego, kto chciałby uzyskać również informacje o pozostałych etapach rekrutacji.

- R E K L A M A -

– Spotkania takie umożliwiają bezpośrednie zapoznanie się z procesem naboru, a także na zweryfikowanie swoich umiejętności i kondycji fizycznej oraz zdiagnozowanie ewentualnych elementów wymagających poprawy – dodaje Machnik.

Policjanci zwracają się do osób chętnych do wzięcia w zajęciach, aby zabrały ze sobą strój sportowy.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: