Chętnych do wstąpienia do kutnowskiej policji nie brakuje

– Kontynuując cykl „Doborowych czwartków” z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego w kutnowskiej komendzie odbyło się spotkanie dla osób, które zainteresowane są wstąpieniem w szeregi naszej formacji – mówi podkom. Edyta Machnik z KPP Kutno. Zainteresowanie spotkaniem było bardzo duże i jeśli warunki epidemiologiczne pozwolą na kontynuację tych spotkań, będą one realizowane w każdy pierwszy czwartek miesiąca.

Kontynuując cykl „Doborowych czwartków” z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego w kutnowskiej komendzie odbyło się spotkanie dla osób, które zainteresowane są wstąpieniem w szeregi naszej formacji – mówi podkom. Edyta Machnik z KPP Kutno.

Zainteresowanie spotkaniem było bardzo duże i jeśli warunki epidemiologiczne pozwolą na kontynuację tych spotkań, będą one realizowane w każdy pierwszy czwartek miesiąca.

- R E K L A M A -

4 lutego 2021 roku w sali odpraw kutnowski komendy, w ramach „Doborowych czwartków” policjanci przeprowadzili spotkanie dla osób zainteresowanych pracą w Policji. Podczas spotkania uczestnikom zostały przedstawione poszczególne etapy rekrutacji.

Zaprezentowany został film przedstawiający jak należy w prawidłowy sposób pokonać tor przeszkód. W dalszej części spotkania poza omówieniem poszczególnych pionów służby policji, zebrani uzyskali też informacje o wymaganym wykształceniu, umiejętnościach i predyspozycjach, które są niezbędne do pracy w tym zawodzie. Nie zabrakło także informacji o limitach i terminach przyjęć oraz wymaganych dokumentach.

- R E K L A M A -

Osoby zainteresowane pełnieniem służby w Policji mogą złożyć komplet dokumentów w Komendzie Powiatowej Policji w Kutnie, ul. Toruńska 14. Szczegółowych informacji udziela Zespół do Spraw Kadr, Szkolenia i Obsługi Kancelaryjnej Komendy Powiatowej Policji w Kutnie, tel. 47 842 22 08

Poniżej kryteria przyjęcia do służby w Policji, a także omówienie poszczególnych etapów rekrutacji: http://lodzka.policja.gov.pl/el6/sluzb/dobor-do-sluzby-w-polic/rekrutacja/811,Rekrutacja.html

- R E K L A M A -

Źródło: KPP Kutno

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: