Ciekawe oferty pakietów telefonicznych

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -

Osoby, które zastanawiają się nad tym, czy wybrać abonament telefoniczny, czy też kartę, muszą sprawdzić dokładnie oferowane przez operatorów pakiety telefoniczne. W wielu przypadkach można dopasować do siebie ofertę w sposób indywidualny.

Pakiety telefoniczne na abonament 

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -

Oferta abonamentowa na telefon na rynku jest bardzo szeroka. Aby ułatwić sobie wybór, warto stworzyć porównanie kilku pakietów operatora Virgin Mobile. Można je znaleźć na stronie https://virginmobile.pl

Jednym z pakietów jest nowa oferta bezterminowa, a jej cena jest bardzo zachęcająca, ponieważ wynosi od 14 złotych za miesiąc (bez dostępu do internetu) do 29 złotych za miesiąc (przy 15 GB internetu). W tym przypadku rozmowy telefoniczne oraz SMS-y są bez limitu, natomiast nie ma roamingu międzynarodowego, co może być problemem dla osób, które często wyjeżdżają za granicę. Sporą zaletą jest za to bezterminowość pakietu, co oznacza, że klient z łatwością może z niego zrezygnować, nie czekając rok lub dwa lata na zakończenie umowy lub też płacić kary. W ofercie Virgin Mobile można znaleźć także abonamenty terminowe:

  • Abonament za 19 złotych miesięcznie, z umową na 2 lata, 9 GB internetu, w tym 2 GB roamingu w UE,
  • Abonament za 29 złotych miesięcznie, z umową na 2 lata, 20 GB internetu, w tym 3 GB roamingu w UE, 
  • Abonament za 39 złotych miesięcznie, z umową na 2 lata, 30 GB internetu, w tym 4 GB roamingu w UE, wiadomości i rozmowy w roamingu bez limitu. 
- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -

W przypadku dwóch ostatnich ofert można skorzystać z opcji 3 miesięcy za zero złotych. Warto zaznaczyć, że wyżej opisane pakiety różnią się głównie liczbą GB oraz pakietem roamingu. Zdecydowanie korzystną opcją dla osób, które pozostają przez większą część roku w kraju, jest wybór umowy bezterminowej. Jest to opcja korzystna cenowo, a dodatkowo można z niej zrezygnować bez żadnych opłat, jeśli znajdzie się lepszą ofertę u innego operatora. Przed wyborem abonamentu zawsze należy przeanalizować jego koszt w porównaniu do zawartości pakietu. 

Pakiety telefoniczne na kartę

W przypadku pakietów telefonicznych na kartę można znaleźć na rynku zarówno oferty za kwotę poniżej 10 złotych, jak i takie za 30 złotych. W tym przypadku największe znaczenie ma limit rozmów, wiadomości tekstowych oraz internetu. Należy zaznaczyć, że w przeciwieństwie do abonamentów w przypadku ofert na kartę rozmowy i SMS-y nie zawsze pozostają nielimitowane. Oznacza to, że przed zakupem warto dokładnie sprawdzić, co wchodzi w skład pakietu. Należy pamiętać także o tym, że do tańszych kart przedpłaconych zwykle i tak konieczne jest dokupienie dodatkowych gigabajtów, zwłaszcza jeśli dużo korzysta się z sieci poza strefą WiFi. Wybierając pakiet na kartę, warto dokładnie sprawdzić wszystkie jego parametry. Nierzadko także można skorzystać z dodatkowych możliwości od operatorów, ponieważ niektóre sieci komórkowe wynagradzają lojalnych klientów gigabajtami internetu lub innymi korzyściami.

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -

artykuł partnera

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutajOstatnio dodane: