reklama
reklama

Ciekawe oferty pakietów telefonicznych

Osoby, które zastanawiają się nad tym, czy wybrać abonament telefoniczny, czy też kartę, muszą sprawdzić dokładnie oferowane przez operatorów pakiety telefoniczne. W wielu przypadkach można dopasować do siebie ofertę w sposób indywidualny.

- R E K L A M A -

Pakiety telefoniczne na abonament 

Oferta abonamentowa na telefon na rynku jest bardzo szeroka. Aby ułatwić sobie wybór, warto stworzyć porównanie kilku pakietów operatora Virgin Mobile. Można je znaleźć na stronie https://virginmobile.pl

Jednym z pakietów jest nowa oferta bezterminowa, a jej cena jest bardzo zachęcająca, ponieważ wynosi od 14 złotych za miesiąc (bez dostępu do internetu) do 29 złotych za miesiąc (przy 15 GB internetu). W tym przypadku rozmowy telefoniczne oraz SMS-y są bez limitu, natomiast nie ma roamingu międzynarodowego, co może być problemem dla osób, które często wyjeżdżają za granicę. Sporą zaletą jest za to bezterminowość pakietu, co oznacza, że klient z łatwością może z niego zrezygnować, nie czekając rok lub dwa lata na zakończenie umowy lub też płacić kary. W ofercie Virgin Mobile można znaleźć także abonamenty terminowe:

- R E K L A M A -
  • Abonament za 19 złotych miesięcznie, z umową na 2 lata, 9 GB internetu, w tym 2 GB roamingu w UE,
  • Abonament za 29 złotych miesięcznie, z umową na 2 lata, 20 GB internetu, w tym 3 GB roamingu w UE, 
  • Abonament za 39 złotych miesięcznie, z umową na 2 lata, 30 GB internetu, w tym 4 GB roamingu w UE, wiadomości i rozmowy w roamingu bez limitu. 

W przypadku dwóch ostatnich ofert można skorzystać z opcji 3 miesięcy za zero złotych. Warto zaznaczyć, że wyżej opisane pakiety różnią się głównie liczbą GB oraz pakietem roamingu. Zdecydowanie korzystną opcją dla osób, które pozostają przez większą część roku w kraju, jest wybór umowy bezterminowej. Jest to opcja korzystna cenowo, a dodatkowo można z niej zrezygnować bez żadnych opłat, jeśli znajdzie się lepszą ofertę u innego operatora. Przed wyborem abonamentu zawsze należy przeanalizować jego koszt w porównaniu do zawartości pakietu. 

Pakiety telefoniczne na kartę

W przypadku pakietów telefonicznych na kartę można znaleźć na rynku zarówno oferty za kwotę poniżej 10 złotych, jak i takie za 30 złotych. W tym przypadku największe znaczenie ma limit rozmów, wiadomości tekstowych oraz internetu. Należy zaznaczyć, że w przeciwieństwie do abonamentów w przypadku ofert na kartę rozmowy i SMS-y nie zawsze pozostają nielimitowane. Oznacza to, że przed zakupem warto dokładnie sprawdzić, co wchodzi w skład pakietu. Należy pamiętać także o tym, że do tańszych kart przedpłaconych zwykle i tak konieczne jest dokupienie dodatkowych gigabajtów, zwłaszcza jeśli dużo korzysta się z sieci poza strefą WiFi. Wybierając pakiet na kartę, warto dokładnie sprawdzić wszystkie jego parametry. Nierzadko także można skorzystać z dodatkowych możliwości od operatorów, ponieważ niektóre sieci komórkowe wynagradzają lojalnych klientów gigabajtami internetu lub innymi korzyściami.

- R E K L A M A -

artykuł partnera

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: