[masterslider id="4"]

[masterslider id="4"]


Ciemności na Sklęczkowskiej i Łęczyckiej. „System oświetlenia jest zaniedbany”


Radny Rafał Jóźwiak złożył interpelacje, aby władze miasta wszczęły działania w związku z niedziałaniem oświetlenia na ul. Sklęczkowskiej, Łęczyckiej i Chopina.

Zdaniem R. Jóźwiaka, na ul. Sklęczkowskiej na skrzyżowaniu z ul. Łąkoszyńską nie działa nadal 7 lamp ulicznych (radny interweniował już wcześniej w tej sprawie – przyp. red.). Z kolei na ul. Łęczyckiej i Chopina mają nie działać odpowiedni 4 i 3 lampy uliczne.

- Advertisement -

Niektóre z nich powinny doświetlać skrzyżowania i przejścia dla pieszych. Z uwagi na niebezpieczeństwo pieszych zasadne jest systematyczne nadzorowanie stanu technicznego lamp ulicznych. Długotrwałość ww. zdarzeń pozwala stwierdzić, iż system oświetlenia ulicznego w Kutnie jest zaniedbany – komentuje radny Rafał Jóźwiak.

R. Jóźwiak w interpelacji skierował do władz miasta również szereg pytań dotyczących tego, między innymi kto odpowiada za kontrolę prawidłowości działania oświetlenia czy jakie przewiduje się działania w celu poprawy systemu nadzoru nad oświetleniem miejskich ulic.

reklama


2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Więcej wiadomości:


reklama

Ostatnio dodane: