Co się dzieje z zaginioną Sylwią z Kutna? Policja ma nowy trop!

Od kilku dni trwają poszukiwania 30-letniej Sylwii Wawszczak z Kutna. Jak informuje policja, w sprawie zaginięcia kobiety pojawił się nowy trop.

- R E K L A M A -

30-latka wyszła z domu 11 stycznia i od tamtej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną. W akcję związaną z poszukiwaniami kobiety zaangażowali się nie tylko policjanci z Kutna, ale również z Wielkopolski, a dokładniej z Poznania.

Kobieta może przebywać na terenie Poznania – informuje st.sierż. Marta Mróz, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu.

- R E K L A M A -

Rysopis zaginionej Sylwii Wawszczak:

Wzrost 156 cm, szczupłej budowy ciała, włosy ciemny blond do ramion. W chwili zaginięcia ubrana była: w szarą kurtkę puchową z kapturem obszytym futerkiem, białe buty typu adidas, leginsy koloru czarnego. Cecha charakterystyczna: na lewym przedramieniu tatuaż napis „ELENKA”

- R E K L A M A -

Wszystkich, którzy posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca przebywania osoby zaginionej prosimy o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie, ul. Toruńska 14 lub telefonicznie pod numerem alarmowym 997.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: