Co warto wiedzieć o diecie pudełkowej?

Nie ma chyba osoby, która nie słyszałaby o cateringu dietetycznym z dostawą i jego zaletach. Dieta pudełkowa Łódź to zestaw zdrowych, zbilansowanych i smacznych posiłków, dostarczanych każdego ranka bezpośrednio do klienta. Czy i dlaczego warto korzystać z cateringu dietetycznego? Kto może skorzystać z jedzenia pudełkowego?

Nie ma chyba osoby, która nie słyszałaby o cateringu dietetycznym z dostawą i jego zaletach. Dieta pudełkowa Łódź to zestaw zdrowych, zbilansowanych i smacznych posiłków, dostarczanych każdego ranka bezpośrednio do klienta. Czy i dlaczego warto korzystać z cateringu dietetycznego? Kto może skorzystać z jedzenia pudełkowego?

- R E K L A M A -

Czy warto korzystać z diety pudełkowej w Łodzi?

Dla osób, które nie mają ochoty gotować, eksperymentować w kuchni, a także codziennie szukać pomysłów i inspiracji na nowe dania oraz robić zakupów spożywczych, idealną alternatywą będzie skorzystanie z cateringu pudełkowego w Łodzi. Trzeba także wiedzieć, że dietę pudełkową z dostawą można zamówić w nietypowych sytuacjach, takich jak np:

 • Choroba, 
 • Złamana ręka, 
 • Inna niedyspozycja, która uniemożliwia samodzielnie przygotowanie jedzenia dla siebie/rodziny.

Ponadto firmy dowożące jedzenie pudełkowe oferują dostawy posiłków:

- R E K L A M A -
 • Przez cały rok, 
 • Sezonowo, 
 • W pewnych okresach np. gdy w danym domostwie osoba zajmująca się gotowaniem dla całej rodziny jest niedyspozycyjna i nikt jej nie zastąpi. 

Osoby, które się odchudzają także powinny sięgnąć po dietę pudełkową. Dlaczego? Ponieważ odpowiednio dobrana dieta skutecznie przyspieszy ich walkę z nadmiarem niepotrzebnych kilogramów. 

Dlaczego warto korzystać z cateringu dietetycznego z dostawą?

Dieta pudełkowa Łódź przynosi wiele korzyści. Do największych należą:

- R E K L A M A -
 1. Dania dostarczane przez tego rodzaju firmy cateringowe zawierają wszelkie niezbędne składniki odżywcze. Posiłki dopasowywane są do indywidualnych preferencji klienta, a cały proces ich przygotowania jest zgodny z zasadami zdrowego odżywiania. Jedzenie pudełkowe jest lekkostrawne, przyrządzone z najwyższej jakości produktów. Oprócz gotowych posiłków, w diecie pudełkowej pojawiają się koktajle owocowe lub warzywne. Są niezwykle bogate w błonnik niezbędny do prawidłowego metabolizmu oraz witaminy.
 2. Możliwość dopasowania diety pod siebie. Klient ma możliwość wyboru wersji cateringu dietetycznego, który może dopasować do swoich potrzeb. Najczęściej pojawiającymi się są: dieta bez glutenu i laktozy, dieta dla aktywnych, dieta dla cukrzyków, dieta niskowęglowodanowa, dieta wegańska, dieta wegetariańska bez ryb, dieta wegetariańska z rybami, , zbilansowana dieta odchudzająca, a nawet dieta dla dzieci.
 3. Nauka regularnego spożywania posiłków.
 4. Oszczędność czasu. Catering pudełkowy Łódź sprawdzi się u osób zapracowanych, zabieganych, które to nie mają czasu gotować.
 5. Wygoda – posiłki są dostarczane w jednorazowych pojemnikach. Jedzenie jest gotowe do spożycia, czasem wymaga jedynie wcześniejszego podgrzania. Klient w Łodzi otrzymuje gotowe paczki pod wskazany przez siebie adres, transportem chłodniczym. 
 6. Zbilansowane posiłki, zdrowe a jednocześnie smaczne.

Dla kogo dieta pudełkowa? 

Bez wątpienia catering dietetyczny z dostawą jest idealną opcją dla każdego. Odpowiedni dla siebie zestaw dietetyczny odnajdą w nim:

 • Alergicy, bardzo źle reagujący na białka zawarte w niektórych posiłkach. Potrzebują oni jadłospisu przygotowanego przez specjalistę, który wykluczy dania z alergenami.
 • Osoby odchudzające się. Doświadczony dietetyk poprzez poznanie nawyków żywieniowych, stylu życia oraz oczekiwań konsumenta co do cateringu dietetycznego ułoży indywidualną dietę. Ta z kolei pomoże im zrzucić zbędne kilogramy. 
 • Osoby pragnące zmienić nawyki żywieniowe. Dla których jedzenie pudełkowe będzie dobrane ze stosowną liczbą kalorii, a posiłki będą dostarczały niezbędnych składników odżywczych oraz witamin. Dzięki czemu ich odżywianie będzie zdrowe. 
 • Panie zmagające się z cellulitem oraz panowie, którym zależy na rozbudowaniu masy mięśniowej. Dietetycy, rozumiejąc potrzeby i oczekiwania klientów, jak i poprzez indywidualne podejście do konsumenta, ułożą stosowny plan dietetycznych posiłków. 
 • Sportowcy, którzy za cel obierają sobie zazwyczaj rozbudowanie masy mięśniowej. Dieta pudełkowa im to umożliwi. Natomiast fachowcy w dziedzinie żywienia przygotują dla nich jadłospis ze stosownymi proporcjami białka, tłuszczy i węglowodanów. 
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: