reklama
reklama

Co z cmentarzami w Kutnie? Jest komunikat o utrudnieniach

W związku ze zbliżającym się Dniem Wszystkich Świętych występować będą utrudnienia w ruchu drogowym w ulicach 29 Listopada, Zgoda, Cmentarna, Łąkoszyńska – informuje kutnowski magistrat.

Od 30 października br. od godz. 6.00 przewiduje się wyłączenie z ruchu kołowego ul. Zgoda oraz ul. Cmentarnej na odcinku od ul. Zgoda do końca ogrodzenia cmentarza parafialnego. Zakaz ruchu pojazdów nie dotyczy mieszkańców oraz osób upoważnionych do handlu.

- R E K L A M A -

Od 30 października br. od godz. 6.00 przewiduje się wprowadzenie ruchu jednokierunkowego w części ul. 29 Listopada, od skrzyżowania z ul. M. Skłodowskiej – Curie do skrzyżowania z ul. Okrzei. Po lewej stronie ulicy
29 Listopada zaprojektowano parkingi dla pojazdów z podanym sposobem parkowania – na skos. Zmiany w organizacji ruchu obowiązywać będą do
02 listopada br. do godz. 24.00.

Zmiany w organizacji ruchu będą również wprowadzone w rejonie cmentarza parafialnego Kutno – Łąkoszyn. Od dnia 31 października br. ruch kołowy na ul. Staffa odbywał się będzie jednokierunkowo od ul. Łąkoszyńskiej w stronę skrzyżowania z ul. Solskiego i od ul. Solskiego w kierunku ul. Korczaka również w jednym kierunku.

- R E K L A M A -

Zmiany w organizacji ruchu w rejonie Łąkoszyna obowiązywać będą pełną dobę od dnia 31 października od godz. 24.00 do dnia 1 listopada do godz. 24.00.

W przypadku wprowadzenia przez rząd zmian związanych z Dniem Wszystkich Świętych, polegających na wydłużeniu dni wolnych wprowadzona czasowa organizacja ruchu drogowego może ulec wydłużeniu odpowiednio do zmian.

- R E K L A M A -

Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: