REKLAMA
poniedziałek, 27, czerwiec 2022
REKLAMA

Co z kutnowską majówką? Poznaliśmy pierwsze szczegóły

Wielkimi krokami zbliża się majówka. Kutnowski magistrat w ostatnich dniach uchylił rąbka tajemnicy i poznaliśmy niektóre z atrakcji, jakie czekać będą na mieszkańców Miasta Róż.

poniżej dalsza część artykułu

Wiadomo, że drugiego maja w centrum Kutna odbędzie się tradycyjna akcja harcerzy z okazji Dnia Flagi. Ulicami naszego miasta przejdzie „żywa” biało-czerwona flaga. Tego samego dnia odbyć ma się także „Bieg ku Biało-Czerwonej” organizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kutnie.

Z kolei trzeciego maja na Placu Wolności w Kutnie odbędą się patriotyczne obchody związane z 231. rocznicą uchwalenia konstytucji 3 Maja. Będzie przemówienie prezydenta, tańce w wykonaniu przedszkolaków i Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Kutnowskiej, a także pokaz konfetti i serpentyn.

poniżej dalsza część artykułu

Władze miasta przygotowały także typowo rozrywkowe atrakcje. Na majówkę w Kutnie pojawią się żarciowozy i lunapark. Prawdopodobnie odbędzie się także tradycyjna już „Majówka z Bareją”. O szczegółach związanych z majówkowymi atrakcjami będziemy jeszcze informować.

reklama

Warto przeczytać:

reklama